Конкурси

В Сокальській районній раді нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка. Фото

29 травня в сесійній залі Сокальської районної ради підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка «Відновлювальні джерела енергії- шлях до кращого майбутнього», який проводився в межах міжнародного проекту «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах Замойському та Сокальському у поєднанні з промоцією екологічних проектів». Автори найкращих робіт, учні 5-7 класів шкіл Забужжя, Жвирка та Савчина, отримали цінні подарунки за те, що змогли у своїх творах показати можливість застосування відновлювальної енергії у повсякденному житті, своє правильне ставлення до природного середовища.

  В Сокальській районній раді нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка В Сокальській районній раді нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка В Сокальській районній раді нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка

Щоб вручити школярам подарунки, до Сокальщини завітала делегація із Замойського повіту Республіка Польща, у складі старости Станіслава Гречка, скарбника повіту Марека Сороки та директора міжнародного проекту Ельжбети Пашт.

Церемонія нагородження пройшла в сесійній залі Сокальської райради. Там також була організована виставка найкращих робіт, щоб закордонні гості змогли побачити і оцінити старання школярів.

Привітали дітей, вчителів, директорів навчальних закладів Жвирки, Забужжя та Савчина староста Станіслав Гречко, голова Сокальської райради Микола Пасько та голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко.

Станіслав Гречко вручив цінні призи переможцям конкурсу. Зокрема у Жвирківській школі на першому місце Андрій Калинівський, на другому  – Олена Куляш,  третє у Вероніки Степась. Забузький навчальний заклад: перше місце – Лілія Чіпко, друге – Олеся Ракобовчук, третє – Катерина Коновалець. Савчинська школа: перше Анатолій Кундик, друге – Юлія Семеняка, третє – Анна Кузняк.

Директори шкіл, голови Жвирківської селищної та Савчинської, Опільської сільських рад подякували за надану дітям можливість проявити свої таланти, а також за тісну співпрацю, яка допомагає розвитку Сокальщини.

В Сокальській районній раді нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка    В Сокальській районній раді нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка  В Сокальській районній раді нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка

Голова Сокальської райради Микола Пасько додав, що такі проекти сприяють об’єднанню двох народів і дають можливість органам місцевого самоврядування покращити життя своїх громад.

Нагадаємо, що конкурс дитячого малюнка «Відновлювальні джерела енергії – шлях до кращого майбутнього!» проводився в межах міжнародного проекту «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах Замойському та Сокальському у поєднанні з промоцією екологічних проектів». Учасниками конкурсу були учні шкіл Забужжя, Жвирка та Гута. Саме в цих населених пунктах будуть відремонтовані три комунальні дороги, згідно з міжнародний проектом. Його реалізують Сокальська районна рада спільно із Замойським повітом Республіка Польща.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.