Головна / Конкурси / У Сокальській дошкільній установі відбувся конкурс “Кращий музичний керівник дошкільного закладу”

У Сокальській дошкільній установі відбувся конкурс “Кращий музичний керівник дошкільного закладу”

Сокальська дошкільна установа №8 "Журавлик" гостинно зустрічала музичних вихователів району, які приїхали не лише подивитися і повболівати за своїх колег у конкурсі "Кращий музичний керівник дошкільного закладу", а й багато чому навчитися. Цей захід, який організувала методист Сокальського райметод-кабінету Марія Тимошик, якраз і полягав у тому, щоб музичні керівники інших дошкільних установ перейняли досвід колег, а також всі присутні отримали неабияку естетичну насолоду і дуже часто були зворушені до глибини душі, коли малята молили Бога за мир в Україні, щоб наші воїни поверталися додому живими. А ведучі  музичні керівники дошкільної установи №5 Лариса Кобрін та Надія Ганіткевич  намагалися налаштувати всіх на оптимістичний і більш мажорний лад.

Конкурсанток було троє: Юлія Лєтіна (Великомостівський дитсадок), Олена Савчук (Сокальський ДНЗ №8 "Журавлик") та Ірина Кашуба (Переспівський та Тартаківський дитсадки). Було чимало конкурсів, музкерівники розповідали про себе і чому вибрали саме цю професію, показали майстерклас з музичнопатріотичного виховання дошкільнят, писали тести, які перевіряли їх фахові знання, розповідали про свої захоплення.

Усі конкурсантки показали ерудицію, відчувалося, що вони люди творчі, які дуже люблять професію, музику та дітей, і вже змалечку навчають їх бути патріотами України. Зворушливим обрамленням цього свята були виступи вихованців "Журавлика", які весело і артистично танцювали, присутні щиро аплодували юним танцюристам.

Глядачі підтримували конкурсанток і теж, завдяки ведучим, показували свій музичний хист. Журі визначило переможницю конкурсу, нею стала Олена Савчук. Юлія Лєтіна та Ірина Кашуба розділили друге місце.

Завідувач райметодкабінету Галина Гібляк високо оцінила майстерність конкурсанток, відзначила ідею патріотизму, вболівання за долю нашої України, яка витала у залі:

– Музика вчить дитину, як любити світ і Україну. Я вдячна керівництву дитсадка та організаторам конкурсу, які провели чудовий захід і дали нам можливість побувати на ньому. Конкурсантки дуже добре підготувалися, видно, що вони професіонали з тонкою душею музиканта, бо їх виступи , наче пісня, у якій були ноти і творчості, і досвіду. Цей конкурс виконав свою місію  показав професійний ріст, дав можливість обмінятися досвідом.

Організатор конкурсу, методист райметодкабінету Марія Тимошик, подякувала конкурсантам за їх творчу працю, журі  за плідну роботу, ведучим і колективу Сокальського ДНЗ №8 та всім глядачам  за підтримку.

Конкурсанти отримали грамоти, а присутні  гарний настрій і надію, що це покоління таки житиме в справді незалежній соборній Україні.

Олена ПІКУНОВА, студентка факультету журналістики НУ "Одеська юридична академія".

Фото Оксани Проць.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!