Головна / Конкурси / Юні таланти Сокальщини

Юні таланти Сокальщини

 Благодійний фонд "Майбутнє України. Сокальщина" спільно з відділом освіти Сокальської РДА організовує виставку "Вмілі руки  Божий  дар". Працювала  конкурсна комісія  з відбору експонатів, достойних  такої виставки. Її члени були дуже задоволені, адже побачили, яка багата талантами  наша Сокальшина. Їх лише треба розвивати і підтримувати.

Акція такого масштабу в Сокалі  проводиться вперше. Її мета  пошук, розвиток та  підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей.
 
Кожна розвинута країна або та, яка прагне бути такою, дбає про творчий потенціал суспільства загалом і кожної людини зокрема.  Часто трапляються  не розкриті, не помічені таланти, а ще  частіше ніким не підтримані. В таких випадках маємо втрачені можливості, як для особистості, так і для суспільства в цілому. Ця виставка дасть змогу учасникам   повірити в себе, у свої здібності,  розвивати їх і, можливо, вдало обрати свій фах.
 
Запрошуємо всіх громадян, не байдужих до проблем, потреб підростаючого  покоління відвідати виставку "Вмілі руки  Божий дар" і взяти участь у  благодійному  аукціоні  кращих виробів дітей шкіл Сокальщини.
 
Змістовною буде урочиста частина цього благодійного заходу. Виставка відбудеться в  Народному домі  м. Сокаль 16 грудня о 13 годині. Вхід вільний.
 
Юлій ЛУКОМСЬКИЙ, президент Благодійного фонду "Майбутнє України. Сокальщина".
Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eleven + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!