Конкурси

Завершується обласний конкурс мікропроектів

1 квітня 2013 року завершується  обласний конкурс  мікропроектів  місцевого розвитку за пріоритетними напрямами фінансування будинків «Просвіти», Народних домів, закладів освіти.  Дуже важливо, аби  Сокальський район був активним у цьому процесі  і представники соціальної сфери (культура, освіта) підготували  якісні проекти для участі у конкурсі.

Інформація до проекту. Основні пріоритети  конкурсу: реконструкція та модернізація систем опалення; запровадження відновлюваних джерел енергії; система енергозберігаючих заходів» (освіта):

  1. Реконструкція, будівництво, облаштування об’єктів соціально-культурного призначення, у тому числі народних домів і будинків «Просвіти».
  2. Роботи пов’язані з охороною навколишнього середовища.
  3. Збереження наявних та створення нових парків, скверів та інших об’єктів зеленого будівництва.
  4. Сприяння організації дитячих будинків сімейного типу.
  5. Збереження історико-культурної спадщини.
  6. Реконструкція, модернізація, забезпечення належного стану зовнішнього вуличного освітлення.
  7. Будівництво, реконструкція, облаштування, придбання споруд для відпочинку громадян, дитячих майданчиків,  цвинтарів, пам'яток архітектури тощо за місцем проживання громадян.
  8.  Інші пріоритети, проекти місцевого розвитку, за винятком тих, які передбачені та фінансуються в поточному році в рамках відповідних обласних Програм.
  9. Будівництво, реконструкція, облаштування, придбання споруд для відпочинку громадян, дитячих майданчиків,  цвинтарів, пам'яток архітектури тощо за місцем проживання громадян.
  10. Інші пріоритети, проекти місцевого розвитку, за винятком тих, які передбачені та фінансуються в поточному році в рамках відповідних обласних Програм.

Обсяг залучених конкурсантом коштів має становити не менше суми коштів, яку планується залучити з обласного бюджету

Невід'ємною  складовою в залучених конкурсантом коштах має становити вклад територіальної громади в сумі 5 % від кошторису проекту

Джерела залучення власних внесків — кошти: місцевих бюджетів; громади; з інших джерел, не заборонених законодавством України.  Мають бути надані гарантії щодо забезпечення фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів (районного, сільського, селищного, міського), спонсорських коштів, власного внеску конкурсанта  (гарантійні листи, рішення сесії відповідного органу місцевого самоврядування тощо).  Допускається власний внесок конкурсанта у вигляді нефінансового внеску – робота, матеріали (акт виконаних робіт на нефінансований внесок). При цьому дані роботи та матеріали обов’язково мають бути відображені в кошторисі на ремонтно-будівельні роботи,  а на матеріали – бути відповідні легалізуючи документи.

Конкурсанти у визначений термін, подають Заявку за встановленим зразком та відповідні Додатки. Окремо додається додаток – «Техніко-економічне обґрунтування» (для заявок по енергозбереженню – освіта).

Заявки подаються в електронному та письмовому варіантах за підписом уповноваженої особи конкурсанта.

Для отримання консультацій запрошую звертатися в Сокальську Агенцію регіонального розвитку м. Сокаль, вул. Шептицького, 45, або ж за телефоном 7-37-66.

Ганна КОСТЮК,

директор Сокальської агенції регіонального розвитку, депутат Львівської обласної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.