Листи до редакції

15-річний хлопець допомагав рятувальникам спустити травмовану туристку з гори Парашка

19 червня рятувальники допомогли травмованій туристці спуститись з г.Парашка

19 червня о 17:09 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що в м. Сколе Стрийського району під час сходження групи туристів на гору Парашка стало погано жінці, 1972 року народження, яка потребує медичної допомоги.

До місця події було направлено рятувальників Славської пошуково-рятувальної частини загону технічної служби.

Пошуково-рятувальним відділенням Славської пошуково-рятувальної частини загону технічної служби, групу туристів та потерпілу було знайдено та на ношах спущено до автомобіля САРМ. Після чого потерпілу доправили до карети швидкої медичної допомоги. Жінку у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано до Сколівської центральної районної лікарні.

До місця виклику було залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиницю техніки.

Допомогти може навіть дитина

Героїчні вчинки не мають вікових обмежень, адже в хвилину біди навіть діти можуть допомогти. Подія трапилась 19 червня до рятувальників надійшло повідомлення, про те, що в м. Сколе Стрийського району під час сходження групи туристів на гору Парашка стало погано жінці, 1972 року народження, яка потребує медичної допомоги.

15-річний Роман Савчин побачив, що до гори Парашка прямують рятувальники. Хлопець не гаючи часу сівши за кермо свого мотоциклу попрямував за рятувальниками, аби допомогти їм. Хлопець разом з надзвичайниками піднявся на гору Парашка. Після сходження на гору, пройшла злива. Спускатись з гори, після зливи, та ще з ношами і жінкою, було вкрай важко, аби хоча б чимось допомогти хлопець зламував гілки дерев і кидав їх на слизьку поверхню, щоб рятувальникам не було так слизько спускатись. Хлопець всіляко допомагав рятувальникам у їхній рятувальній операції.

Хтось іде у високі гори, щоб перевірити витривалість та фізичні сили, хтось хоче пригод і має спортивний інтерес залізти якомога вище і пройти якомога більше різних маршрутів, а хтось хоче допомогти врятувати найдорожче – життя. Дякуємо за допомогу, нашому юному помічнику Роману Савчину, який не залишився байдужим.

Голос Сокальщини на GoogleNews