Листи до редакції

22 травня вранці та вдень пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с

Штормове попередження

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України:

По території Львівської області: 22 травня вранці та вдень пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с. В другій половині дня подекуди грози, град.

По місту Львову: 22 травня вранці та вдень пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с. В другій половині дня грози, град.

(І рівень небезпечності, жовтий).

По території Львівської області: 22–24 травня у Яворівському, Львівському, Золочівському районах надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.

По місту Львову: До кінця доби 21 травня та на добу 22 –24 травня надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.

Попередження про зміну гідрологічної ситуації: Гк-22

У зв’язку з очікуваними дощами, 23 – 24 травня на річках басейну Дністра очікується підйом рівнів води на 0,3 – 1м над рівнями 21 травня на 08:00 год, без негативних наслідків.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та своєчасної ліквідації їх можливих наслідків пропоную відповідно до компетенції:

– повідомити населення, селищні та сільські ради, підпорядковані підприємства, установи, організації щодо можливого ускладнення погодних умов;

– вжити залежних від Вас організаційних та практичних заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій внаслідок складних погодних умов;

– уточнити розрахунки сил та засобів та підтримувати їх у готовності до реагування на надзвичайні ситуації;

– при ускладнені обстановки, загрозі виникнення чи виникненні НС організувати чергування штабів (оперативних груп), залучення необхідних підпорядкованих сил і засобів та оперативно інформувати оперативно чергову службу ГУ ДСНС України у Львівській області щодо цього по тел. 101.

Додаток Відомість про режим водних об’єктів станом на 21.05.21 року.

Надається з метою завчасної організації заходів запобігання і реагування на можливі надзвичайні та інші небезпечні ситуації внаслідок складних погодних умов.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.