Листи до редакції

35 транспортних засобів за 3 місяці війни — студенти Львівських професійних училищ допомагають ЗСУ

35 транспортних засобів за 3 місяці війни — студенти Львівських професійних училищ допомагають ЗСУ
За 90 днів повномасштабної війни вже 35 транспортних засобів відремонтували у Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту та будівництва, Вищому професійному училищі №29 Львова, Вищому професійному училищі №20 Львова, Львівському вищому професійному політехнічному училищі, Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва.

Студенти спеціальностей слюсар з ремонту колісних транспортних засобів або електрозварник ручного зварювання, спільно з майстрами виробничого навчання, проводять техогляд та технічне обслуговування, здійснюють переобладнання машин, зварювальні та малярні роботи.

«З початком повномасштабної війни наші заклади профтехосвіти активно відгукуються на допомогу. Пригадується випадок, як волонтери їхали на Київ, коли довкола точилися бої, а в них поламався бус. Завдяки фахівцям закладу профтехосвіти вже на ранок авто було на ходу і поїхало. Таких прикладів за три місяці є десятки, а таких прикладів з 2014 року сотні. Єднання і бажання бути причетним до могутньої боротьби та великої перемоги, робить нас величним народом. Дякую всім за жертовну та невтомну працю задля майбутнього нашої країни!», — зазначив Іван Пикус, начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти Львівської ОДА.

Зазначимо, що з 2014 року заклади ПТО Львівщини активно співпрацюють з військовими та волонтерами, які привозять їм машини на відновлення та знаходять необхідні запчастини.

Голос Сокальщини на GoogleNews