Листи до редакції

700 порожніх афіш з‘явилося у Львові за ніч

В такий спосіб команда фестивалю «Майстерня міста» питатиме у львів‘ян, чи комфортно тут жити і чому

На афішах кожен мешканець зможе написати свої думки про те, що йому подобається / не подобається у місті та що б він хотів змінити. КУ Інститут міста проаналізує і винесе на обговорення найбільш повторювані ідеї.

«Тож протягом 7-9 серпня шукайте афішу у своєму районі, пишіть на ній свої думки щодо комфортного проживання в місті.  Ті, хто опублікує фото афіші із власними ідеями щодо комфортного міста з тегом @maisterniamista у Facebook або в Instagram і вподобає сторінки, матиме змогу виграти сертифікат від E-wings на 1000 грн для поїздок електросамокатом.

Результати розіграшу на сторінках @maisterniamista в соціальних мережах організатори оголосять уже у вівторок, 9 серпня», – розповіли в КУ Інститут міста.

Спонсор розіграшу – компанія з оренди самокатів «E-wings».

Нагадаємо, цьогоріч 10-та «Майстерня міста» відбуватиметься під гаслом «Будуємо зв’язки, бо нам тут жити» з 26 до 30 серпня у 10 різних локаціях, та підніме питання розвитку міста. До організації події долучилося понад 20 місцевих організацій та структурні підрозділи міськради.

«Майстерня міста» – це щорічний захід, який об’єднує громадськість, владу та бізнес для якісного перетворення міста спільно з мешканцями.

Довідка

«Майстерню міста» – 2021 організовує команда КУ Інституту міста Львівської міської ради, за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» та уряду Швейцарії.

Детальну інформацію про Майстерню міста 2021 шукайте у Facebook: https://www.facebook.com/maisterniamista

та Instagram:

https://www.instagram.com/maisterniamista

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.