Листи до редакції

8-річному пацієнту у Львові успішно провели складну операцію клапана легеневої артерії

8-річному пацієнту Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова провели балонну ангіопластику стенозованого клапана легеневої артерії.

Батьки хлопчика з Львівської області звернулися до нас за консультацією через прогресування хвороби сина – стеноз клапана легеневої артерії. Це спричиняло задишку при фізичних навантаження та швидку втомлюваність. При тому, в дитини суттєво збільшилися розміри правого шлуночка.

Два роки тому в іншому медичному закладі нашому пацієнту уже робили подібне втручання. Проте воно не принесло суттєвого покращення кровообігу через клапан. Потрібне було термінове повторне втручання. Адже з кожним днем хвороба створювала все небезпечніший дисбаланс: праві відділи серця брали на себе набагато більше навантаження, аніж ліві. А це в найближчому часі призвело б до серцевої недостатності.

Спеціалісти Центру серця та судин провели балонну ангіопластику клапана легеневої артерії, що дозволило за допомогою спеціального балона відкрити стулочки клапана і повністю відновити кровотік крізь нього.

Уже на наступний день після втручання наш щасливий маленький пацієнт поїхав додому. І все це – завдяки новітнім технологіям, які застосовують у нашому Центрі серця та судин, де саме після таких малоінвазивних втручань маленькі пацієнти повертаються до повноцінного життя уже наступного дня!

65752698
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.