Листи до редакції

Андрій Садовий: З понеділка у Львові закриваємо усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок

З понеділка (16 березня) у Львові закриваємо усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. Офіційне рішення комісії з надзвичайних ситуацій буде прийнято зранку, але готуватись можна вже.

Про це у своєму телеграм каналі повідомив мер міста, Андрій Садовий.

Пізніше він додав, що в мережі з’явилась інформація, що у Львові вже зафіксовано 2 випадки захворювання на коронавірус.
Ми перевірили ці факти, вони не відповідають дійсності. Сьогодні у Львові справді госпіталізовано 4 людей, які недавно перебували в країнах, де зафіксовано коронавірус . Хворі госпіталізовані з ознаками ГРЗ. Біоматеріал відібраний та скерований на дослідження в Київ.
Всі особи молодого віку, госпіталізовані з нетривалим анамнезом, тобто, вони хворіють впродовж 2-3 днів. Стан – середньої важкості, загроз життю нема.

Нагадаємо, у Львівській інфекційній лікарні обстежують чотирьох пацієнтів з підозрою на коронавірус

Велике прохання не поширювати неперевірену інформацію! Нам всім сьогодні важливо дослухатись лише до офіційних і перевірених джерел!

Андрій Садовий також уточнив відповідь на часте питання: “Чому ми відправляємо матеріал на діагностику вірусу в Київ, адже у Львові є експрес-тести?”

Пояснюю: Експрес-тести, які сьогодні є у Львові та інших містах України, діагностують захворювання на коронавірус на 5-14 день від початку хвороби. А тест-системи, які є лише в Києві, визначають захворювання на 1-3 день від проявів перших симптомів. Тому ми відправляємо всі аналізи до Києва.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.