Листи до редакції

Белзька громада відправила захисникам на Донеччині та Харківщині Великодні смаколики

Белзька громада приготувала Великоднє частування для захисників

Вкотре Белзщина спільними зусиллями зібрала та відправила для бійців що несуть варту на Донеччині та Харківщині Великодні смаколики, випічку, ковбасні та м’ясні вироби. Вчора 28.04.2024 року отець Олексій Яворський відправився до наших воїнів, щоб передати зібране.

Старости, жителі старостинських округів, учні та викладачі закладів освіти Белзщини, працівники клубних та бібліотечних установ, кожен доклався в різний спосіб, щоб підтримати наших бійців та зробити їхнє життя хоч трохи солодшим.

Дякуємо усім, хто приєднався до Осередків допомоги ЗСУ на базі Домашівської, Ванівської, Мурованської, Низівської, Себечівської гімназій, Стаївської гімназії ім. Осипа Лещука, Карівської гімназії ім. Віктора Матюка, Хлівчанської ЗШ І-ІІІ ст., Угнівської ЗШ І-ІІІ ст.. ім..Братів Онишкевичів, Глухівської, Дібровської, Жужелянської та Перемисловицької початкових шкіл, Хлівчанського ЗДО, Белзького ЗДО, Корчівського ЗДО, Угнівського ЗДО, Белзького ОЗЗСО І-ІІІ ст.., Белзької дитячої музичної школи, Белзький БДЮТу.
Це не просто частування, це свідчення нашої єдності.

Кожен пакунок зі смаколиками, кожне слово підтримки є доказом того, що в нашій громаді цінують та пам’ятають тих, хто невтомно боронить нашу землю, тих, кому ми завдячуємо свободою. Нехай цей Великдень буде для наших захисників сповнений тепла та любові від усіх нас.

Голос Сокальщини на GoogleNews