Листи до редакції

Львівщина поділилась досвідом у безпеці туристів під час зимових подорожей

Львівщина презентувала свій досвід та практичні рекомендації з організації безпеки туристів під час зимових подорожей в межах дводенного онлайн-воркшопу “Безпека туризму – головний пріоритет дестинації”. Його організували з ініціативи Національної туристичної організації України.

Управління туризму та курортів обласної державної адміністрації спільно із партнерами гірською оперативною рятувальною службою поділились досвідом щодо розвитку інфраструктури для активного туризму та як організувати безпечну активну мандрівку в Карпатах.

Зокрема, йшлось про підготовку до мандрівки : екіпірування, запасний одяг та взуття, перевірку погодніх умов, а також засобів зв’язку та навігації, а також інформування відповідних підрозділів Головного управління ДСНС України про свої подорожі.

«При виборі напрямку для подорожей, безпека стає сьогодні однією з ключових переваг. Як показав літній сезон, Карпати та природні території стали улюбленими для львів’ян та гостей області. Тому очікуємо, що і в новорічно-різдвяний період відпусток та канікул тенденції зберігатимуться і, відповідно, маємо організувати максимально безпечні умови для наших гостей та мешканців області. Якщо ми говоримо про безпеку, то мова йде і про дотримання рекомендацій МОЗ та ВООЗ в умовах карантину, і про підготовку всіх суб’єктів до надання послуг в галузі туризму та домедичної допомоги, а також про безпеку атракційної та гірсько-лижної інфраструктури», – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Холод.

У зв’язку зі світовою пандемією COVID-19, Національна туристична організація України (НТОУ) на засадах партнерства з Глобальною Всесвітньою Радою з подорожей та туризму (WTTC) оголосила всеукраїнський конкурс “SafeTravels Contest”,  з метою зменшення негативних наслідків пандемії на сферу туризму та гостинності України.

З огляду на це, управління туризму та курортів закликає туристичний бізнес розглянути можливість реєстрації, проходження даного конкурсу та отримання відповідного знаку безпечності об’єкту.

Отриманий знак безпечності – “SafeTravels”, який гарантує дотримання всіх вимог соціальної дистанції та забезпечує необхідними засобами захисту, підвищить інформаційну активність, виокремить об’єкт серед інших та сприятиме поступовому поверненню туристів в умовах пандемії COVID-19.

Використання бізнесом спеціально розробленого міжнародного знаку – “SafeTravels” дозволяє туристам впізнавати локації, атракції та компанії по всьому світу, як такі, що пройшли стандартизацію, прийняли і виконують глобальні встановлені протоколи охорони здоров’я та гігієни, задля того, щоб туристи мали змогу подорожувати безпечно.

Участь в конкурсі можуть взяти найкращі туристичні об’єкти, до яких відносяться: туроператори, готелі, аеропорти, туристичні атракції та роздрібна торгівля.

Деталі та реєстрація за посиланням.

Безпека туристів під час зимових подорожей: Львівщина поділилась досвідом

Безпека туристів під час зимових подорожей: Львівщина поділилась досвідом

Безпека туристів під час зимових подорожей: Львівщина поділилась досвідом

65855901
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.