Головна / Листи до редакції / Біля Великих Мостів через горіння сухої трави запалало несанкціоноване сміттєзвалище. Фото

Біля Великих Мостів через горіння сухої трави запалало несанкціоноване сміттєзвалище. Фото

12 квітня 2020 року на території Великомостівської міської ради поблизу с. Стремінь надійшло повідомлення про горіння сухої трави

Прибувши до місця пожежі рятувальниками виявлення горіння сухої трави окремими осередками на площі 4000 м.кв та сміття на несанкціонованому сміттєзвалищі окремими осередками на площі 1500 м.кв., до гасіння горіння сміття було залучено 5 одиниць техніки та 19 чоловік особового складу ДСНС.

Внаслідок ліквідації пожежі на сміттєзвалищі державі завдано значні матеріальні збитки.

Коли горить сміття, воно з димом у навколишнє середовище виділяє токсичні речовини. Дим містить пари та тверді часточки, які залишаються у повітрі на довгий час у завислому стані. Ці часточки та токсичні гази сильно впливають на здоров’я населення, у результаті чого виникають подразнення очей, носової порожнини, труднощі з диханням, кашель та головний біль. Це все знижує імунітет людини, часто посилює негативний перебіг хронічних захворювань.

Не даваймо себе труїти! Хочеться побажати кожному жителю не бути байдужим як до довкілля, так і до власного здоров’я і не забувати – щоразу, коли бачите спалювання трави чи побутових відходів повідомте відповідні служби.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!