Листи до редакції

Близько 95% пацієнтів, які потрапляють до львівських лікарень у важкому стані, – невакциновані

Станом на 22 жовтня у міських медичних закладах лікують 804 хворих на коронавірус, і динаміка поступлень щоденно збільшується

Лише за минулий день до лікарень міста госпіталізували 85 хворих, натомість виписали – 58. Водночас, близько 95% пацієнтів, які потрапляють до медзакладів у важкому стані, – невакциновані. На цьому під час брифінгу в лікарні швидкої допомоги наголосив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«Відсьогодні ми щоденно будемо проводити включення з лікарень, які лікують хворих на коронавірус. Це пов’язано з динамікою, яку сьогодні маємо з поширенням і збільшенням кількості хворих. Адже щоденно збільшується кількість поступлень. Станом на сьогодні 804 хворих є в міських медичних закладах. За минулий день 85 хворих потрапило в наші міські заклади, а 58 виписали – тобто динаміка продовжує зростати.

Заповненість ліжкомісць із дня на день – від 50 до 60%, бо збільшується кількість ліжок. Зараз маємо зарезервовано близько 2200 ліжок для лікування хворих, включно з тими закладами, які ще поки не приймають хворих – наприклад, дитяча лікарня на Орлика, де, за потреби, плануємо залучити спочатку 100, а потім 70 ліжок. Адже однією з ознак цієї хвилі ми бачимо значне поширення хвороби серед дітей.

Близько 95% тих людей, які потрапляють в міські медичні заклади у досить важких станах, є невакциновані. Близько 40% львів’ян працездатного віку вже станом на сьогодні вакциновані як мінімум однією дозою. Ми постійно збільшуємо можливості для вакцинації, сьогодні також були відкриті додаткові пункти, де кожен може прийти і зробити щеплення», – розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.