Листи до редакції

На Яворівщині планують створення “Будинку воїна”, – Юрій Холод 

За ініціативи заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Холода, заступника голови районної державної адміністрації Віталія Денеги, за участю відділу культури туризму, молоді та спорті поданий лист до Новояворівської міської ради щодо передачі на баланс Яворівської районної ради приміщення Волонтерського центру для створення Будинку Воїна як філії районного музею військової історії Яворівщини, для тих, хто служив та служить у війську, а також їхніх родин.

“Думаю, це питання дуже на часі. Ми не можемо говорити про повагу і вдячність нашим воїнам, якщо не створимо на всіх рівнях належних умов, аби кожен із них почувався потрібним і своїм для громади. На Яворівщині понад 500 військових, які захищали та захищають Україну. Тут базується військова частина. Ці хлопці і чоловіки мусять мати, куди звернутися по правову, психологічну чи матеріальну допомогу. До того ж подібного Центру воїна, наскільки мені відомо, на Яворівщині наразі нема”, – зазначив Юрій Холод.

Варто зазначити, про те, що районна державна адміністрація спільно з Новояворівською міською радою неодноразово проводились робочі нарада щодо вирішення питання створення Будинку Воїна у м. Новояворівську.

«Будинок Воїна має вагоме значення в житті атовців, які повертаються з війни та мають змогу зустрічатися із побратимами, тому наше завдання сьогодні максимально швидше вирішити питання створення Будинку воїна на Яворівщині» – наголошує заступник голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька

Нагадаємо: Волонтерський рух у Новояворівську активно діє з 2015 року. До згаданої  ГО у різний час належало близько 300 небайдужих, військовослужбовців, спеціалістів-психологів тощо. Вони збирали кошти та матеріальну допомогу українським військовим, а найбільше, звісно, 24-ій окремій механізованій бригаді імені короля Данила, яка дислокується у Яворові.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.