Листи до редакції

Приватне БТІ. Що це таке, які послуги надає і на яких умовах.

Всім, хто стикався з продажем або оформленням будинку або квартири, той добре знає, що означає абревіатура БТІ. Вона розшифровується наступним чином – бюро технічної інвентаризації. В перелік функцій даної установи входить проведення експертизи будівлі, іншими словами інвентаризація приміщення, за результатами якої видається технічний паспорт на об'єкт.

У даній статті ми хочемо дати вам на запитання: "Що таке приватне БТІ?", "Чим займається?" і "чи Законна їх діяльність?".

І так почнемо з самого початку по порядку.

Ще зовсім недавно оформити технічний паспорт на будинок або квартиру жителі України могли тільки в державному . І це цілком зрозуміло, адже на ринку даних послуг, а саме видачі технічних паспортів, панувала монополія, яка власне й викликала корупцію. Крім корупції була ще маса незручностей, які замовники повинні були терпіти, а це були великі і довго очікувані черги, і в додачу жахлива бюрократія. Крім цього замовники могли простояти в черзі, та ще й побігати по кабінетах, так як їх з одного відправляли в інший і в кінцевому підсумку, вони нічого толком і не добивалися, так як закінчувався робочий день. Тим, кому довелося зіткнутися з оформленням техпаспорта, добре знайома ця ситуація.

Але ви можете забути про ці незручності, адже сьогодні ситуація на ринку послуг з видачі технічних паспортів, колосально змінилася, і змінилася в кращу сторону. І це завдяки тому, що з'явилися приватні БТІ. І ці контори працюють абсолютно законно і легально. Одна з них БТІ Києва, яке відчинилося нещодавно за адресою : м.Київ, бул. Марії Приймаченко. Воно були створені, після того, як був виданий наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 658 від 28.12.2012.. І цей наказ дав можливість привести в порядок всі справи, які стосуються інвентаризації приміщення, відповідно з чинним законодавством.

У багатьох, хто чує фразу "Приватне БТІ" виникає питання, а чи надійно звертатися в таку компанію, чи не обдурять їх там.

Як починає роботу приватне БТІ? Для того, що б проводити техінвентаризацію приміщень і видавати всі необхідні документи, в тому числі й технічні паспорти на будинки і квартири, юридична особа в обов'язковому порядку потрібно пройти профатестацію, за результатами якої видається ліцензія, що дозволяє надавати послуги з технічної інвентаризації приміщень і видавати техпаспорта. Сумніватися в чесності та професійності таких компаній не варто, адже до них виставляються дуже жорсткі вимоги під час атестації, це в свою чергу дає можливість уберегти замовників від шахрайства і створення "одноденною компанії".

Виходячи з вищесказаного можна зробити висновок, що нарешті-то закон дав можливість замовнику вибрати того виконавця, якому він більше довіряє або який йому найбільше підходить, або на його думку зможе якісно і оперативно виконати необхідні послуги. Подібного роду практика, вже не один рік працює, це приватні нотаріуси, і це дуже добре вжилось і практикується вже досить давно і тільки з користю.

У місті Київ, області звертатися ви можете в компанію «БТІ Київ». Компанія отримала ліцензію на проведення технічної інвентаризації, і офіційно має право надавати дані послуги і видавати технічні паспорти на нерухомість (квартири, приватні будинки, комерційна нерухомість).

Там працює справжня команда професіоналів, які мають високий рівень кваліфікації. Ми не залишимо вас наодинці з вашими проблемами і не залишимося осторонь від тих потребах, які вам потрібні. Мета : "Задовольнити потреби замовника, що стосуються технічної експертизи нерухомості та отримання технічної документації".

Всі необхідні документи наша компанія видає в раніше обумовлені строки, і до того ж вас приємно здивує вартість нашої роботи.

Компанія "БТІ Київ" надає слуги техінвентаризації нерухомого майна у Києві та в області.

Якщо вам потрібно провести інвентаризацію якогось приміщення і отримати відповідну документацію, то вам потрібно зателефонувати нам або звернутися в наш офіс. Всі контактні дані ви можете знайти в розділі "Контакти".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.