Листи до редакції

Через коронавірус помер голова Львівської обласної організації Спілки художників України Олег Микита

2 листопада у віці 71 рік помер голова Львівської обласної організації Спілки художників України Олег Микита. Причиною смерті став коронавірус.

Як повідомляє пресслужба Львівська обласна федерація тенісу України, Олег Микита був одним із засновників у 1996 році та головою Федерації тенісу Львівської області, яку очолював до 2008 року. Він був великим прихильником та шанувальником тенісу, як дитячо-юнацького так і ветерансько-аматорського. Сам регулярно займався тенісом і проводив активну діяльність по розвитку та популяризації тенісу на Львівщині. Завдяки своїй невичерпній енергії, потужним організаторським якостям Олег Теодорович зміг безкоштовно поставити та обладнати світильниками криті тенісні корти Палацу спорту «Україна»; був ініціатором та співзасновником всеукраїнських юнацьких тенісних турнірів: «Кубок пам’яті Заслуженого тренера України Федора Кулечка»; «Кубок пам’яті ЗТУ Зенона Домбровського» та «Зимовий Трускавець», які проводяться щорічно з 2000 року. Завдяки його ініціативі і наполегливості були побудовані спільно з керівництвом Трускавецької міської ради 2 відкритих тенісних корти для ДЮСК «Спортовець», на яких виховані та підготовлені призери та чемпіони України, майстри спорту з тенісу. Вся тенісна спільнота Львівщини знає, цінить, пам’ятає і шанує пана Олега, як людину з активною життєвою позицією: порядну, принципову та справедливу.

Вічна пам’ять в наших серцях.

Парастас відбудеться 4 листопада о 17.00 в каплиці на вул. Пекарська, 52. Прощання та церемонія похорону відбудеться 5 листопада о 12.00 від каплиці вулиці Пекарська, 52.

Олімпійська родина Львівщини щиро співчуває рідним та близьким Олега Микити з приводу непоправної і передчасної втрати. Нехай покійному земля буде пухом, а Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!

 

Львівська обласна федерація тенісу України та Федерація тенісу Львівської області висловлюють щирі співчуття рідним та…

Опубліковано Львівська обласна федерація тенісу України Вівторок, 3 листопада 2020 р.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.