Головна / Листи до редакції / Через ускладнення, спричинених зараженням Covid-19 померла львівська лікарка Федоришин Ірина

Через ускладнення, спричинених зараженням Covid-19 померла львівська лікарка Федоришин Ірина

У ЛОКЛ працювала понад 37 років. Ій було 64

Чоловікова сестра – медик. Ми живемо на одному подвір’ї. Останні 3 місяці відряджаємо її на роботу як на війну. І коли хтось підсміхається зі словами «та, шо вірите, який там коронавірус?», у мене просто опускаються руки. Про це повідомляє Оксана Юринець.

Сьогодні не стало лікарки Львівської обласної клінічної лікарні Ірини Федоришин. За 37 років роботи в лікарні вона врятувала десятки життів, а своє – не змогла … втратила від ускладнень спричинених зараженням Covid-19. Вічна пам’ять і глибока вдячність медику!

Також цю новину повідомили на сторінці Львівської обласної клінічної лікарні у фейсбук :

Дуже сумна новина… гірко, прикро, болить…

COVID-19 – ворог, який забирає життя. Сьогодні не стало нашої колеги, лікаря- анестезіолога Федоришин Ірини Михайлівної. У ЛОКЛ працювала понад 37 років. Ій було 64.

З початку травня наша колега перебувала на лікуванні у Львівській обласній інфекційній лікарні, згодом іі стан погіршився, була переведена в реанімаційне відділення і підключена до апарату ШВЛ. На превеликий жаль, двобій із хворобою не вдалося виграти, на жаль життя не повернути…Вона рятувала людські життя багато років поспіль, іі врятувати не вдалося, попри усі зусилля…

Ми сумуємо…

Співчуваємо рідним, друзям, колегам, тим, з ким багато років поспіль працювала в реанімаційних залах та операційних, тим, хто знав і хто любив, усій медичній спільноті ЛОКЛ.

Вічна пам’ять…

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!