Листи до редакції

Через західний кордон держави “повітряними воротами” скористалося удвічі більше пасажирів, ніж у минулому році

Статистичні показники пасажиро-транспортного потоку на західному кордоні за 10 місяців поточного року вказують на те, що у порівнянні із аналогічним періодом 2020-го інтенсивність руху зросла.

Так, цьогоріч державний кордон в пунктах пропуску на ділянці Західного регіонального управління перетнули майже 15 мільйонів осіб та 4,5 мільйона транспортних засобів. Для порівняння: за 10 місяців минулого року прикордонники оформили трохи більше 14 мільйонів осіб та 3,8 мільйона одиниць транспорту.

Найбільша динаміка зростання пасажиропотоку через кордон у 2021 році спостерігається у авіаційних пунктах пропуску. Дані свідчать, що кількість громадян, які прослідували через «повітряні ворота» на західному кордоні, у порівнянні з минулим роком цьогоріч збільшилася удвічі – з 700 тисяч до 1,4 мільйона осіб.

Зазначимо, що вищеподана інформація про кількість людей і транспорту, які перетнули західний кордон, охоплює пункти пропуску з країнами ЄС, Білоруссю (в межах Волинської області) та Молдовою (в межах Чернівецької області).

Також нагадуємо, що обрати місце для перетину державного кордону України (пункт пропуску чи пункт контролю), дізнатися його категорію, вид сполучення, режим функціонування та деяку іншу інформацію можна за допомогою ІНТЕРАКТИВНОЇ МАПИ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ/КПВВ за посиланням : https://dpsu.gov.ua/ua/map/

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.