Головна / Листи до редакції / Що потрібно знати при виборі монітора

Що потрібно знати при виборі монітора

Багато людей перед покупкою комп'ютера шукають поради. Рекомендації допоможуть зробити правильний вибір що з великого числа пристроїв вибрати краще. Як підібрати монітор для свого комп'ютера? Які поради можуть стати в нагоді?

Монітор – це одна з важливих складових елементів комп'ютера. Краще на покупці не економити. Даний пристрій дозволяє сприймати інформацію. Якісний монітор дозволить зберегти зір. Очі під час роботи не будуть втомлюватися. Сучасні пристрої не нашкодять вашому здоров'ю.

Є багато критеріїв за вибором монітора. Отже, слід звертати увагу на такі нюанси. Останнім часом користується попитом монітор типу CRT. У його основі лежить катодно – променева трубка. У моніторах використовується відома технологія, яка раніше застосовувалася для осцилографа. Завдяки цьому в продажу з'являються пристрої великих параметрів. При цьому вартість залишається цілком прийнятна. У каталогах магазину все частіше з'являються монітори з діагоналлю більше 17 дюймів, навіть 19 дюймів. Краще, звичайно, вибирати широкоформатні пристрою, тобто у форматі 16:9. На такому екрані приємно працювати, дивитися фільми. Якісне зображення буде на моніторах з FullHD, тобто 1900 х 1080. звичайно, можна купувати і з іншими параметрами пристрою, тільки сприймати інформацію на екрані буде трохи незвично.

Розміри – це справа смаку. Відмінно виглядають і чудово працюють рідкокристалічні монітори. Вони стильні, плоскі, якісно працюють. Монітори звичайного типу, які працюють на основі електронно – променевої трубки, є виробами минулого. Їх практично сьогодні ніхто не купує.

Якщо вирішили купити монітор в Києві, тоді варто вибирати ті пристрої, у яких є високий показник частоти кадрової розгортки. Це потрібно для того, щоб очі під час роботи не перенапружувалися. Допустима частота – 75 Гц, але краще, якщо показник буде вище, наприклад, 100 Гр.

Крок точки – це ще один показник, який представляє собою відстань між діагоналями люмінофора одного кольору. Чим менше дана характеристика, тим краще буде монітор. Буде гарантовано чітке зображення.

Час відгуку TFT практично не має значення. Пов'язано це з тим, що людське око не бачить різниці. Рекомендованим показником буде 2 – 4 мс.

Вибирати, в принципі, монітор нескладно. Зручно робити покупки через Інтернет, адже там можна уточнити всі характеристики і порівняти їх.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!