Листи до редакції

Кольорові контактні лінзи – ваші очі чарівні

Не так давно зміна кольору очей здавалося багатьом людям фантастикою , нездійсненною мрією. Технічний прогрес і ера високих технологій докорінно поміняли уявлення людей про контактні лінзи . На сьогоднішній день суперсучасні моделі, виготовлені з полімерів , можуть творити справжні дива , втілюючи ідеї і мрії мільйонів людей в життя.

Змінити колір очей дозволяють кольорові контактні лінзи. Варто відзначити той факт , що перші кольорові вироби були виготовлені безпосередньо для вирішення медичних завдань. З їх допомогою можна було приховати такі дефекти очей , як катаракта , зіниці неправильної форми , більмо рогівки , відсутність райдужної оболонки . Крім цього , вони використовувалися для захисту очей від ультрафіолету і при непереносимості сонячних променів. Більше про різні моделі кольорових лінз можна дізнатися на сайті MKL.ua.

Поява кольорових і відтінкових моделей дозволило багатьом людям з легкістю позбавитися від невеликих недоліків , набути впевненості в собі і забути про неприємне відчуття незручності.

Ще на ранній стадії створення лінз вчені подумували про реалізацію можливості їх фарбування . У далекого 1888 року було відомо про те , які переваги мають вироби , що володіють непрозорою зоною райдужної оболонки і зіниці.

Велике виробництво кольорових контактних лінз почалося після того , як в 1960 році інженер Д. Лім і академікВіхтерле отримали унікальний полімерний матеріал , створили техніку ротаційної полімеризації , а також налагодили виробництво м'яких лінз , які були схожі на сучасні вироби . Завдяки тому , що м'які моделі володіють такими якостями , як еластичність , гідрофільність , високий рівень проникності для кисню , вони відмінно переносяться людьми. Дане відкриття послужило тому , що в значній мірі збільшився перелік показань до застосування контактних лінз. Тепер їх використовують не тільки для здійснення корекції аномалій рефракції , але і для лікування очних захворювань. У цей час , завдяки даному відкриттю , було налагоджено масштабне виробництво кольорових контактних лінз.

У сучасному світі кольорові контактні лінзи використовують не тільки для досягнення бажаного відтінку очей. Вони дозволяють коригувати зір своїх власників. Крім цього , деякі моделі виробники тонують для того , щоб з ними було зручно звертатися .

Існують спеціальні кольорові лінзи , які допомагають людям, що страждають патологією кольоросприйняття .

Прихильники модних тенденцій можуть скористатися моделями , які мають забавні малюнки у вигляді зірки , Кошкіна очей і так далі. З такими очима ви з легкістю зможете виділитися з натовпу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.