Головна / Листи до редакції / Давид Комарницький та Ангеліна Черковська з Львівщини – чемпіони України в європейській програмі

Давид Комарницький та Ангеліна Черковська з Львівщини – чемпіони України в європейській програмі

Цими днями у спортивному клубі «Грація» триває «Ukrainian Open Cup 2020» – Чемпіонат України зі спортивних танців серед молодших вікових груп з європейської програми та Чемпіонат Європи серед професіоналів з європейської та латиноамериканської програми.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Юні танцюристи зі Стрия Давид Комарницький та Ангеліна Черковська вчергове стали найкращими в Україні в європейській програмі серед юніорів. Тренує спортсменів Ірина Марюк у Клубі спортивного бального танцю «Пролісок».

Нагадаємо, що у грудні минулого року Давид та Ангеліна перемогли на чемпіонаті світу з бальних танців у категорії “Ювенали до 12 років”.

Зазначимо, що у змаганнях взяли участь понад 1000 танцюристів з найрізноманітніших регіонів України, а також з країн Європи. Під час відкриття змагань заступник голови Львівської ОДА Іван Собко вручив подяку від ЛОДА обласному осередку Асоціації спортивного танцю України за високий професіоналізм та активну промоцію Львівщини на міжнародній спортивній арені.

Давид Комарницький та Ангеліна Черковська - чемпіони України в європейській програмі

Давид Комарницький та Ангеліна Черковська - чемпіони України в європейській програмі

Давид Комарницький та Ангеліна Черковська - чемпіони України в європейській програмі

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + 15 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!