Головна / Листи до редакції / Делегація з Сокальщини взяла участь у навчальному семінарі щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів

Делегація з Сокальщини взяла участь у навчальному семінарі щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів

4 грудня у Львові відбувся навчальний семінар щодо участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік, який проводив заступник керуючого справами обласної ради, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку,  міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко. Його учасниками були делегації з різних районів Львівської області. Сокальщину представляли голови місцевих рад, депутати районної ради Володимир Пограничний та Андрій Сенюк, головний спеціаліст райради Мар’яна Волос та окремі директори шкіл району.

Іван Собко ознайомив присутніх із змінами, що стосуються обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік. Зокрема він зазначив, що в грудні розпочинається підготовка до нового конкурсу мікропроектів. 03.12.2018 з 9:00 год до 31.01.2019 до 18:00 год буде проходити реєстрація заявок на конкурс.

На наступний рік планується виділити з обласного бюджету 130 мн.грн на реалізацію проектів місцевого розвитку. Умови співфінансування:

  • 50%- кошти обласного бюджету;
  • 50%- залучені кошти, з них 10% не бюджетні внески (кошти фізичних осіб, спонсорів, не фінансові внески)

Загальна вартість мікропроекту не повинна становити більш ніж 500 тис.грн. Максимальна сума субвенції з обласного бюджету – 200 тис.грн.

Пріоритетні напрямки 2019 року:

  • Школи;
  • Заклади дошкільної освіти;
  • Охорона здоров’я;
  • Заклади культури;
  • Вуличне освітлення;
  • Інші пріоритети.

Також в ході наради Іван Собко проаналізував стан виконання робіт по мікропроектах  у 2018 році по всіх районах області.  Сокальщина не отримала жодного зауваження, всі проекти реалізовуються вчасно і в повному обсязі.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!