Листи до редакції

Дітей, народжених матерями з Сovid-19, комплексно обстежують в лікарні на Орлика

Діти, народжені жінками з Сovid-19, мають можливість пройти комплексне обстеження у відділенні патології новонароджених та недоношених дітей міської дитячої клінічної лікарні Львова. При цьому, у діток має бути негативний ПЛР-тест. Про це повідомили в лікарні.

Зокрема, такі діти отримують повний пакет обстежень: від загального аналізу крові (визначення гемоглобіну, лейкоцитарної формули, рівня білірубіну, рівня печінкових проб), перевірки роботи печінки, азотвидільної функції нирок, і завершуючи загальним аналізом сечі.

«Також проводимо додаткові обстеження – нейросонографію, УЗД внутрішніх органів, ЕхоКГ, УЗД кульшових суглобів, скринінг слуху тощо. Такі дітки консультуються невропатологом і, за потреби, окулістом та реабілітологом», – пояснюють лікарі міської дитячої клінічної лікарні.

До слова, особливої патології, яка б спостерігалася у всіх дітей, народжених матерями з Сovid-19, немає, але у них може бути пролонгована жовтяниця і незначно підвищений лейкоцитоз у крові.

«Діти, які переводяться з пологового будинку до нас без мами, абсолютно цього не відчувають, про них дуже тепло дбають наші медсестрички, які їх годують, беруть на руки, міняють підгузки тощо. Усі вони виписуються здорові, обстежені і з позитивною динамікою у вазі», – зазначають медики.

Окрім того, лікарі розповідають, що вже давно зауважили – коли мама налаштована позитивно, не плаче за дитинкою, не має надмірного хвилювання, то і дитина швидше одужує.

«Батьки часто звертаються до нас з проханням вислати їм фото дитини, передають для них іконки тощо. Ми нікому ніколи не відмовляємо і стараємося знайти підхід до кожного особливого випадку», – зазначають лікарі міської дитячої лікарні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.