Листи до редакції

Львівська регіональна комісія з реабілітації надає телефонні консультації

При Львівській обласній державній адміністрації функціонує Львівська регіональна комісія з реабілітації, яка є постійно діючим органом, що утворений відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

Комісією здійснюється прийом та попередній розгляд заяв про присвоєння статусу «реабілітований» або «потерпілий від репресій». Обґрунтовані висновки подаються до Національної комісії з реабілітації, яка приймає остаточне рішення.

На час дії карантинних обмежень, відповідно до Постанови КМУ від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», прийом громадян тимчасово обмежно.

Консультації з питань процедури отримання статусу відбуваються виключно за номерами телефонів: 2999 106, 2 999 555.

Заяву встановленого зразка та всі необхідні документи необхідно надсилати на поштову адресу Львівської регіональної комісії з реабілітації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 403.

Детальнішу інформацію можна отримати за номерами телефонів: 2 999 106, 2 999 555.

Контактні особи: Швайко Ірина Миколаївна та Калакун Наталія Григорівна.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.