Головна / Листи до редакції / Доведіть ділом, що ви слуги народу

Доведіть ділом, що ви слуги народу

Незабаром будемо святкувати велике християнське свято  Великдень. До нього необхідно привести в порядок наше рідне місто. Шановні народні обранці, раз Ви називаєте себе слугами народу, то доведіть це на ділі.

Неподалік від колишньої бойні у Сокалі є стихійне сміттєзвалище. Кожного року в нас проходить Міжнародний сплив на байдарках по Західному Бузі. І будьхто з його учасників може сфотографувати це неподобство майже в центрі міста і опублікувати у західних ЗМІ. Пропоную депутатам, які закріплені за маленькими вулицями від бойні до садового Товариства "Мічуринець", по лівий бік від центральної вулиці, зібратись якогось дня і дружно ліквідувати цей смітник. Але, щоб зробити це по-господарськи, а не по-дідівськи (як це робили на суботниках), то міській владі потрібно забезпечити три транспортні засоби для вивезення і здачі цієї вторинної сировини. Варто окремо розділити пластик, скло і метал. Папір і дерево можна спалити.

Також потрібно забезпечити “слуг народу” рукавицями і домовитись із заготконторою, щоб працювала в цей день і на своїй території також наводили лад.

Але, щоб відпала проблема стихійних сміттєзвалищ, потрібно примусити, звісно, в межах чинного законодавства, хитрих сокальців укласти договори про вивезення твердих відходів. Це і міську казну поповнить, і сміттєзвалища ліквідує. Бо на словах ці громадяни стверджують, що в них нема сміття і вони не будуть платити за ці послуги, а вночі чи до схід сонця тишком-нишком мішками вивозять сміття на тачках, велосипедах чи візочках також і на друге сміттєзвалище, що на території садівничого товариства "Мічуринець". Знаю, бо особисто з десяток таких "господарів" ловив і проводив з ними виховні бесіди. Але сміттєзвалища росли і весною та восени кожного року закочую рукави і ліквідовую те, що вони наносять. Депутатам, закріпленим за цими вулицями, потрібно виявити цих злісних порушників чинного законодавства і забруднювачів навколишнього середовища. Потрібно зафіксувати, що з ними проведена бесіда (особливо наголосити на сумі штрафу) і щоб вони розписались.

Якщо не захочуть, то вдруге, в присутності двох людей, зафіксувати, що вони відмовляються розписуватись. Якщо ж через місяць вони не укладуть договір на вивезення сміття, то письмово надіслати попередження, після якого застосовувати штрафні санкції.

Цю процедуру необхідно провести згідно із чинним законодавством, щоб вони не змогли оскаржити ці штрафи. Можливо, так мають вчинити і депутати з інших вулиць Сокаля.

Ігор БАБСЬКИЙ, голова Товариства садівників "Мічуринець".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!