Листи до редакції

Досить! Не будьмо байдужими, бо байдужість – то вірус нації

Вже так мені долею суджено, що до мене в разі нагальної необхідності, а переважно це стосується культурного і духовного виховання, особливо молоді, звертається громадськість Волиці і Комарева. Адже сила нації  в силі її культури і духовності. А наш святий обов`язок дбати про розвиток рідної мови, що є серцем народу. Гине мова  гине народ. А пісня  душа народу. Тож сьогодні, як ніколи, Україна потребує нашої праці  діяльного патріотизму в державницькій розбудові. Найнебезпечніший для нашої нації  вірус байдужості до того, що діється нині в Україні.

Зустрівшись зі мною, мої односельчани не раз говорили, з яким задоволенням неодноразово слухали українські пісні у програмі "Караоке для дорослих" в Києві, яке вів співак Павло Зібров. Він, як символ української пісні, єднав на київській площі українців сходу і заходу. Він  патріот України.

А тепер? Чи то наша така антинаціональна влада (чи якась інша причина), що тепер замінили нашого улюбленого співака Павла Зіброва іншим ведучим програми "Караоке для дорослих", Віталієм Борисюком. Десятого, чотирнадцятого, сімнадцятого і двадцять першого лютого (загалом уже шість неділь поспіль) на цій програмі звучали лише російські пісні. От, наприклад, 10 лютого: "Ідьот солдат по городу", "…Потому, што ми пілоти", "… папа может всьо, што угодно…", "Без тебя я больше не могу", " Ей, моряк, ти слішком долго плавал…" Сім пісень було російських і лише одна українська. А 14 лютого вже дев`ять російських. Тоді, мабуть, щоб українці зовсім не розчарувалися, артист заспівав українську пісню "Чаклунко моя, чарівнице". 17 лютого  вісім російських пісень. Ми переконані, що на співочій площі були присутні і вихідці чи мешканці зі Західної України, але, на жаль, українських пісень не було. Що це?

Тому ми, жителі сіл Волиця і Комарів, і не тільки, не згідні з позицією ведучого Віталія Борисюка, завдяки якому програма "Караоке для дорослих" стала антиукраїнською. Він лише роз`єднує українців. Як то виглядає дивно, коли переможцям російських пісень вручають подарунки від Першого національного каналу. На жаль, Перший національний канал зрусифікований. В його ефірі транслюється все московське. Українські програми, які транслюються на цьому каналі, можна перелічити на пальцях однієї руки: "Батьківська хата" Михайла Поплавського, тема "Українська пісня","Крок до зірок", "Фолькmusic", "Надвечір`я", "Новини" та ще дещо… Зате транслюються російські радянські фільми, гумористичні програми: "Золотий гусак", "Зірки гумору", "Криве дзеркало", а ще й політична ШустерLive…

Тому, на прохання своїх односельчан, звертаюся до українців: "Знищуймо антиукраїнський вірус байдужості! Не даймось в обійми нашим українофобам, москвофілам, перевертням, щоб, бува, вони нас не задушили…"

Любім і шануймо наше, українське. Мова рідна і пісня об`єднують нас в нашій неподільній державі Україна. Бо втрата державності  на користь і потіху старшому братові. А товаришеві Борисюку треба отямитися, схаменутися і перестати творити такі антиукраїнські передачі. І не виконувати завдань Кремля.

Марія КОРОЛЬ,
виховник Юнацької Січі куреня ім. П. Сагайдачного Волицької ЗШ IIII ст.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.