Головна / Листи до редакції / Прапор повинен висіти постійно

Прапор повинен висіти постійно

Прочитав у газеті "Голос з-над Бугу" за 8 серпня ц. р. статтю Сокальського міського голови Богдана Зарічного "", в якій обурений міський голова дав вичерпну і повчально-виховну відповідь дописувачці з села Лучиці Ганні Семенюк, яка переймалась у статті "" ("Голос з-над Бугу” за 25 липня 2013 р.), куди поділись державні прапори, які майоріли на сокальській ратуші та біля міського кінотеатру. На жаль, я так і не зрозумів, що ж обурило міського голову. Може прапори на місці, а дописувачка написала неправду? Так ні, прапорів нема. А може йому не сподобалось, що якась жінка з далекого села вказала на недоліки в райцентрі? Я, наприклад, виріс в Сокалі, тепер живу в селі, але мені, як і Ганні Семенюк, та більшості сільських жителів не байдуже, що відбувається в Сокалі. Чи нам далі городу і хліва носа не пхати? Може треба тихенько приходити до міського голови на прийом і слухати пустопорожні відповіді на свої запитання, на кшталт того, що прапор з ратуші вітром здуло і от вже півроку працюють над цим питанням, вірніше чекають, коли висотники будуть зрізати дерева на цвинтарі і може прапор над міською радою встановлять. І біля кінотеатру не потрібно прапора, бо хто це на території розважального закладу встановив державний прапор? Мабуть, і кінотеатр не потрібний – вже стільки літ стоїть пусткою. Зате базар потрібний, але не для сільських жінок, які торгують молоком, городиною, фруктами, бо їх звідти витісняють, а ставлять павільйони з хімією.

Міський голова запевняє, що не допустить, щоб в Сокалі висіли прапори іншого кольору. Чому ж, на ринку вже можна вішати польські прапори, там польських товарів більше, ніж українських. До речі, районна влада так турбується про відкриття митного переходу в Польщу. Мабуть, забули, що там, де митниця – там хабарі, а українському товаровиробникові тільки збитки.

Пан голова пише про свій патріотизм, маючи на увазі незгоду з кількома комуністами. Комуністи і червоний прапор – це вже позавчорашній день.

Так що ж все таки обурило міського голову? Може тональність статті? На мою думку, як для слуги народу, то все демократично. А прапор на міській ратуші потрібно встановити негайно! І щоб ніякі вітри його не здували! Пане міський голово, Ви нас чуєте?

Степан ПРИДКА,
житель с. Поториця.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen − 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!