Головна / Листи до редакції / Грамотно підібрана туристична путівка – запорука хорошого відпочинку

Грамотно підібрана туристична путівка – запорука хорошого відпочинку

Але як вибрати тур ? Адже пропозицій на сучасному ринку туристичних послуг безліч. Для цього необхідно задати в туристичному агентстві кілька запитань.

Яким чином буде здійснюватися перевезення до місця відпочинку? Якщо літаком, то з'ясуєте якою авіакомпанією ви полетите. Пошукайте відгуки про авіакомпанії.

Зберіть інформацію про готелі, в якій ви розташуйтеся. Дізнайтеся рівень готелю і надані додаткові послуги.

Важливо поцікавитися про тип харчування. Яка буде кухня? Скільки разів на день годуватимуть ?

Після того як проясніть побутові моменти вашого відпочинку, слід подбати про культурне дозвілля. Запитайте чи проводитимуться якісь екскурсії, які пам'ятки ви зможете відвідати. Якщо це відпочинок на морі, то не зайвому буде отримати відомості про пляжі і супутніх розвагах.

Особливу увагу необхідно звернути на те, чи входить у вартість путівки: медична страховка, ціна за оформлення візи. Не соромтеся виявляти дійшлість в підрахунку вартості вашої путівки, це дозволить вам надалі уникнути неприємних сюрпризів.

Збір інформації про країну, типі готелі, авіакомпанії вимагає багато часу. Найчастіше фізично не вистачає сил і часу, щоб об'їздити кілька туристичних агентств. Тому буде простіше і надійніше підібрати тур через інтернет.

Зазвичай сайти туристичних агентств оснащені ефективною системою пошуку туристичних путівок. Ви відразу можете задати ціновий діапазон в якому готові купити тур. Вибрати кількість осіб, підібрати готель.

Один з таких сайтів colibris.ua. На даному сайті ви не тільки можете скористатися системою підбору турів, але й ознайомитися з останніми новинами про популярних місцях відпочинку, нових видах розваг, про майбутні фестивалях і святах в країні яку ви хочете відвідати.

На сайті є можливість зв'язатися з консультантами, і отримати докладну інформацію про путівки, з'ясувати вартість страховки і оформлення візи.

Форум на colibris.ua містить відгуки та цінні поради від досвідчених туристів. Там же ви зможете задати питання компанії.

Також корисно буде заглянути в розділ статей та ознайомиться з останніми трендами в туристичному бізнесі.

Більшість туристичних компаній будуть раді співпраці з грамотним і відповідальним туристом. Увага до деталей, чітко сформульовані вимоги до якості відпочинку, розумно складений бюджет путівки зробить ваш відпочинок не тільки веселим і повним розваг, а й безпечним.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!