Листи до редакції

Громада села Залижня просить допомоги у відбудові старої дерев’яної церкви

В ніч на 16 травня у Залижні сталося лихо  згоріла дерев"яна церква святого Миколая Чудотворця, яка була окрасою нашого села та місцем, куди йшли селяни за духовним зціленням душі та порадою. Нині на цьому місці згарище… І громада взялася за відбудову нового храму. Справа ця нелегка, бо потребує великих матеріальних коштів, яких зібрати жителям Залижні не під силу. Через що й церковна громада та жителі села звертаються до людей, які небайдужі до чужої біди: допоможіть нам у добрій справі аби парафіяни мали змогу якнайшвидше відбудувати свій храм і чути у ньому слово Боже та складати свої молитви. Приємно, що уже нині є люди, які відгукнулися і зробили свої пожертви.

Громада с. Залижня щиро вдячна жителям сіл Фусів, Княже, Шпиколоси, Торки, Перв"ятичі, Спасів, Борок, Тартаків, Копитів, Романівка, Лучиці, Шарпанці, Боб"ятин, Лещатів, Скоморохи, Ільковичі та міста Сокаль, які офірували кошти на будівництво нового храму. Ми, жителі села Залижня, будемо щиро вдячні підприємствам та установам району, які зможуть допомогти нам матеріально у відбудові місцевого храму. Кошти просимо перераховувати на розрахунковий рахунок 260063014245, МФО 385145, код ЕДРПОУ 34107697 в філії  Сокальське відділення Ощадбанку №6333.

Віримо, що добро повернеться до Вас сторицею, і Боже благословіння прийде у Ваш дім та принесе успіх та процвітання. Щиро вдячні усім людям за допомогу.

Громада села Залижня.  

Голос Сокальщини на GoogleNews