Листи до редакції

Громадськість Львівщини запрошують на акцію з висаджування дерев

Між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та Благодійною організацією «Озеленення України» 09.09.2020 року підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво, щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи із висаджування дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища метою якого є проведення акції з осіннього висаджування 1 млн. дерев за один день, 17 жовтня 2020 року.

Запрошується громадськість Львівщини, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур долучатися до Акції.

Кожен охочий зможе безпосередньо в лісі, прослухавши короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Усі бажаючі можуть приєднатися до акції, яка в нашому районі буде проходити у Сокальському лісництві, Бендюзькому лісництві та Сосновському лісництві.

За деталями звертатися по телефону до відповідальних осіб:

✳️ Бендюзьке л-во, Сокальське л-во – Андрейців Степан Михайлович (096-478-06-33)

✳️ Соснівське л-во – Соболь Юрій Петрович (067-682-69-25)

Голос Сокальщини на GoogleNews