Листи до редакції

Головний лікар Сокальської ЦРЛ: у червні ПЛР-тести здавали 10 людей, сьогодні – 82. Персоналу не достатньо для роботи з хворими на COVID-19

Хочу припинити спекуляції навколо теми черги за забором матеріалів для ПЛР-діагностики у нашій лікарні

Роман Швед – головний лікар Сокальської ЦРЛ, поділився своїм баченням ситуації навколо черг щодо здачі ПЛР тесту у Сокальській ЦРЛ.

У Сокальській ЦРЛ, яка наказом департаменту охорони здоров’я ЛОДА визначена як така, що прийматиме пацієнтів з COVID-19, брак персоналу, який працює безпосередньо з хворими на COVID-19. Подібна ситуація, зрештою, у всіх ковідних лікарнях. Пацієнтів, на жаль, що не день – то більше. Сьогодні, до прикладу, протестовано 82 особи.

Очевидно, що категорично не можна об’єднувати пацієнтів, які здають загальні аналізи з ковідними пацієнтами у нашій лабораторії. Тому, для пацієнтів з підозрою на коронавірус забір матеріалу для ПЛР-діагностики здійснюється у спеціально відведеному місці, яке ніколи не було пристосоване під лабораторію.

За літній період нам вдалося акумулювати кошти, тому сьогодні облаштовуємо умови для хворих, які очікуватимуть своєї черги до ковід-лабораторії.

Черги, на жаль, з кожним днем все більші: якщо в червні аналіз здавали 10 людей, то, повторюся, сьогодні їх було 82. Тенденція йде до збільшення… Дозволю собі ще раз наголосити, що працює лише одна бригада!

Подібна ситуація з місцями для ковідних хворих – на 50 розрахованих ліжкомісць у нас сьогодні вже 50 пацієнтів.

Нагадаємо: Щоб здати ПЛР-тест в Сокалі пацієнт повинен вистояти чергу на вулиці

На жаль, сьогодні пандемія коронавірусу тісно переплелася з виборами. Тему охорони здоров’я, зокрема тему черги за ПЛР-тестуванням, підхопили багато моїх опонентів. Може, краще, панове, будете фотографувати не будівельну бригаду чи чергу за тестом, а магазини, ресторани та інші громадські місця, де люди ігнорують засоби індивідуального захисту, дистанції. Більшість з них, до речі, потенційні претенденти на чергу за ПЛР-тестом.

Усім зичу здоров’я і менше політики. Після виборів життя триватиме… Бережіть себе та близьких!

Нагадаємо: Для Сокальської лікарні придбано високотехнологічний реанімобіль

 

Станом на 15 год 12 жовтня по Сокальському району:
– у 28 мешканців діагностовано ГРВІ;
– до сімейних лікарів в…

Опубліковано Романом Шведом Понеділок, 12 жовтня 2020 р.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.