Головна / Листи до редакції / Групою аудиторів провели обстеження утеплення Сокальської центральної лікарні

Групою аудиторів провели обстеження утеплення Сокальської центральної лікарні

12 грудня 2019 року в рамках проведення технічного аудиту реалізації проектів цільових екологічних «зелених» інвестицій, департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з департаментом з питань зміни клімату та збереження озонового шару Міністерства енергетики та захисту довкілля України, групою аудиторів та представниками місцевої влади Сокальського району Львівської області провели обстеження об’єкту КНП «Сокальська центральна  районна лікарня» та обговорили питання щодо завершення робіт по утепленню лікувального закладу.

Також проведено аудит стосовно виконання робіт по встановленню індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в навчальних закладах м. Червонограда.

Індивідуальний тепловий пункт є одним з основних заходів з термомодернізації будівлі. Він призначений для того, щоб приєднати внутрішньобудинкові системи теплоспоживання – опалення, гарячого водопостачання  або вентиляції – до теплової мережі. Встановлення ІТП дає можливість регулювати подачу тепла в будівлі та керувати інтенсивністю подачі тепла залежно від погодних умов.

Проекти реалізуються у межах Кіотського протоколу відповідно до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату за кошти отримані від Японії та Іспанії.

Від департаменту екології участь в обстеженні взяли заступник директора департаменту – начальник управління регулювання природокористування Максим Василишин та т.в.о начальника відділу нормування дозвільної діяльності управління регулювання природокористування Ігор Кравець.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!