Головна / Листи до редакції / Хвороби прямої кишки тепер лікують в Червонограді
Хвороби прямої кишки тепер лікують і в Червонограді

Хвороби прямої кишки тепер лікують в Червонограді

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я! Цю фразу можна почути від кожного лікаря, проте досить часто, люди нехтують цим попередженням, що може призвести до жахливих наслідків. І якщо статистика говорить, що останнім часом люди почали уважніше та відповідальніше ставитися до власного здоров’я, то у випадку із захворюваннями проктологічного характеру, результати поки що – невтішні. Пацієнти не поспішають звертатися до лікаря-проктолога, намагаючись лікуватися «народними методами» та порадами з інтернету, чим завдають непоправної шкоди своєму здоров’ю.
З

а словами лікаря-проктолога вищої категорії Пижевського Володимира Андрійовича, найчастіше люди звертаються до нього із такими проблемами: гострий парапроктит, нагноєння епітеліальних куприкових ходів, занедбаними випадками кровоточивого геморою, норицями прямої кишки, поліпами прямої кишки.

Дуже часто випадки є занедбаними, через те, що люди не своєчасно звернулися до лікаря. Тому, він закликає не боятися, та не соромитися консультації у спеціаліста, якщо ви помітили у себе наступну симптоматику:

• Біль у прямій кишці;
• Слизисті чи кров’янисті виділення з товстої кишки;
• Часті випорожнення;
• Слизь та гній у випорожненнях.

Адже усі ці симптоми, можуть свідчити не лише про захворювання проктологічного характеру, а і бути передвісниками онкологічних хвороб.

Варто зазначити, що з 1 травня 2019 року в КП “Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради”, функціонує 5 ліжок проктологічного профілю, котрі було переведено із Соснівської міської лікарні. Для точного діагностування та своєчасного лікування використовується апарат «Ректороманоскоп». Підготовка до обстеження, зараз, є набагато легшою для людини, ніж декілька років тому. Адже сучасні медичні препарати, дозволяють позбавити пацієнта від важких та неприємних медичних процедур. При потребі, після огляду, лікар-проктолог може скеровувати людину на додаткові обстеження, що проводяться апаратами «Колоноскоп» чи «Комп’ютерний томограф», а також відправити на консультацію до лікаря-онколога.

Як зазначає лікар Володимир Пижевський , зараз на прийом можна записатися кожного дня. Найближчим часом, для зручності людей, планується впровадити електронний запис.

При необхідності, лікар-проктолог, може провести консультацію та діагностику у той самий день.

Важливо наголосити, що поки людина займається самолікуванням, або ж намагається не помічати симптомів, хвороба прогресує і може давати ускладнення. Тому варто пам’ятати, що своєчасна діагностика є запорукою ефективного лікування!

Оксана Лущик

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!