Листи до редакції

«Я не можу залишатись осторонь»: як американський волонтер «Медико-психологічної допомоги» допомагає Україні

Історія американського волонтера «Медико-психологічної допомоги» Крейга Лезлі вражає. У свої 76 років він приїхав до України і допомагає нашій країні вже упродовж восьми місяців.

«Я не можу залишатися осторонь. Я повинен бути тут. Не можна тільки дивитися, коли страждають жінки, діти та люди з інвалідністю», –  розповів 76-річний американець Крейг Лезлі.

Упродовж останніх восьми місяців він перебуває в Україні та на Головному залізничному вокзалі Львова спільно з волонтерами Медико-психологічної допомоги зустрічає евакуаційні потяги й автобуси, допомагає вимушеним переселенцям зійти з потяга і знести речі, надає інформацію та скеровує на транспорт, поселення чи отримання допомоги.

Також Крейг Лезлі фінансово підтримує людей у потребі. Разом з письменниками з Польщі, Німеччини та України пише книгу про війну і волонтерів. Усі виручені кошти планує скерувати на допомогу нашій державі.

Крейг залишається в Україні, продовжує волонтерити на Головному залізничному вокзалі у Львові з командою Медико-психологічної допомоги та разом із викладачем активно вчить українську мову.

«Волонтерство на вокзалі показало мені, наскільки щирі тут люди. Також я розумію, що без медичної та психологічної допомоги війна була б зовсім іншою», – зазначив він.

Нагадаємо, волонтерська ініціатива Медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі Львова працює від початку повномасштабної війни з ініціативи Львівської ОВА та партнерів.

Щоб долучитися до команди волонтерів на залізничному вокзалі у Львові, заповнюйте форму: https://forms.gle/iHgnLmLyncYk5T1b6

Контактний номер: 068-003-40-14

Якщо ви евакуювались на Львівщину через воєнні дії росії, щоб отримати допомогу у Координаційному центрі підтримки цивільного населення при ЛОВА заповнюйте анкету: https://bit.ly/3oqTXK1

Або телефонуйте на гарячу лінію Львівської області за номером 112.

Медико-психологічна допомога ️ Волонтерська спільнота ️

Голос Сокальщини на GoogleNews