Листи до редакції

В Яворові шукають працівників деревообробної галузі

Ярмарок з потребою у підборі працівників на посади

У сучасних умовах підтримка роботодавця, а саме прискорення укомплектування кадрами – першочерговий акцент роботи фахівців Яворівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості. Днями до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу звернулись представники ТЗОВ «Дерев’яний дім» з потребою у підборі працівників на посади: водій автонавантажувача, верстатник деревообробних верстатів та сортувальник виробів, сировини та матеріалів. Роботодавцю було запропоновано презентувати вакансії на міні-ярмарку. Маючи банк резюме шукачів роботи, фахівці центру зайнятості 18 червня запросили на захід 16 осіб, які за своїм кваліфікаційним рівнем підходять на дану посаду.

В ході ярмарку учасників проінформовано щодо специфіки роботи, а саме – виробництвом клеєного брусу для дерев’яних будинків та виготовлення палет (піддонів). Також присутніх ознайомили з умовами праці, заробітною платою та графіком роботи.

На запитання присутніх надані вичерпні та змістовні відповіді. Із особами, яких зацікавила дана робота було проведено особисті співбесіди.

У результаті даного заходу 5 осіб з-поміж безробітних зацікавилися даною пропозицією.

Голос Сокальщини на GoogleNews