Листи до редакції

Яворівський національний природній парк отримає нові можливості

Відновлено реалізацію проекту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», який продовжить надання технічної допомоги цільовим заповідним територіям.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський ознайомився з проміжними результатами проекту та спільно з членами команди консультантів проекту сформовано «дорожню карту».

Що вирішили?

– до кінця року цільові території проекту забезпечать формою працівників охорони, закуплять автомобілі та мотоцикли для патрульних, для цього буде проведено відповідний тендер (згідно з розпорядженням німецького донора – Міністерства економічного співробітництва та розвитку);

– розпочнеться реалізація тендера на розробку веб-сайтів та інших комунікаційних продуктів для цільових територій проекту.

Нагадаємо, що проект реалізується в рамках Німецького фінансового співробітництва (FC), який фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через банк розвитку KfW.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України відповідає за загальну реалізацію та функціонування проекту. Проект впроваджується через міжнародний консорціум, що складається з AHT GROUP AG (керівна установа), Дунайсько-Карпатської програми WWF International, Франкфуртського зоологічного товариства та Українського товариства охорони птахів (ТОП).

До проекту входять:

Яворівський НПП,

Ужанський НПП,

Верховинський НПП,

Вижницький НПП,

Карпатський біосферний заповідник,

Карпатський НПП,

природний заповідник «Горгани»,

НПП «Синевир».

Голос Сокальщини на GoogleNews