Листи до редакції

Історії з фронту: після понад 20 років тренерства до лав 103-ї бригади став тенісист зі Львова

У чоловіка навіть позивний – «Тренер». Зараз він другий навідник міномета в мінометній батареї 103-ї бригади територіальної оборони.

За освітою він журналіст. Певний час працював на радіостанції, одного з українських міст. Ще за часів радянського союзу отримав почесне спортивне звання Майстра спорту з великого тенісу.

З 2000-го року і до початку повномасштабної війни, працював тренером з тенісу в львівському тенісному клубі «Південний».

«Війна застала мене за «хатніми справами». Я готувався до виходу на свою улюблену роботу. Але не судилося. Прийшла звістка про війну і я одразу прийняв рішення долучитися до Збройних Сил. 25 лютого я прибув в штаб нашої бригади. А 26 лютого вже був на підготовчій базі 103 бригади ТрО», – розповідає «Тренер».

Мотивацією для чоловіка є діти та онук. Насамперед, він пішов, щоб захистити їх. У лавах 103-бригади він, як мінометник, виконує завдання для захисту й підтримки піхотинців, коли вони ідуть в наступ. Чоловік разом з побратимами відсікають ворожі штурми.

Голос Сокальщини на GoogleNews