Листи до редакції

Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування відбудеться в березні у змішаному форматі

КУ Інститут міста та Львівська міська рада планують вдев’яте провести Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування у Львові 31 березня – 1 квітня. Цьогоріч захід, що відбуватиметься у змішаному форматі, стане майданчиком для обговорення найважливіших викликів та змін у сфері місцевого самоврядування.

Щороку подія відбувається у місті та об’єднує міських голів, представників міських рад, депутатів усіх рівнів та експертів у сфері МС. Форум стає центром обговорень викликів та перспектив розвитку міст та містечок України, а також середовищем обміну досвідом та думками лідерів місцевого самоврядування, експертів та представників міністерств. На події обговорюються плюси та мінуси етапів реформи децентралізації, актуальні зміни до законів України про МС, реформування процесу фінансування ОМС та приклади розвитку міст і нові можливості для них.

«Всеукраїнський форум місцевого самоврядування за дев’ять років проведення став чудовою платформою для експертних дискусій, обміну досвідом та презентацією кращих практик у сферах місцевого розвитку. Це місце, де громади України можуть отримати зворотний зв’язок від управлінців та обговорити актуальні питання у процесах децентралізації. Нам важливо, аби учасники та експерти не тільки обмінювалися власним досвідом, але й могли напрацювати основу для спільної праці та системно й ґрунтовно змінити механізм реалізації реформи децентралізації», – зазначає Олена Мойсеєнко, координаторка Форуму, КУ Інститут міста.

Торішній Форум об’єднав 10 000 учасників онлайн та понад 200 представників місцевого самоврядування офлайн. Подія охоплювала 11 різних панельних дискусій, а спікерами виступили 40 експертів та представників міст України.

Зареєструватися на цьогорічний Форум можна до 11 березня за посиланням https://bit.ly/3fUs7xT.

Усю детальну інформацію про подію можна дізнатися на сторінці організатора – Інститут міста у Facebook https://www.facebook.com/city.institute.lviv та на сторінці події https://fb.me/e/3ZY6EtdxM.

315589915
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.