Листи до редакції

Із 1 листопада вулицею Антоновича буде відновлено рух тролейбусів та автобусних маршрутів. Схема руху

Із 1 листопада вулицею Антоновича буде відновлено рух тролейбусів №22, 29 та автобусних маршрутів №33, 38

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, у зв’язку з відкриттям для проїзду транспорту перехрестя вул. С. Бандери – Антоновича, з понеділка, 1 листопада, буде відновлено рух вулицею Антоновича автобусних маршрутів №33 і 38 та тролейбусних маршрутів №22 та 29.

Так, у зв’язку із відкриттям для проїзду перехрестя вул. С. Бандери – Антоновича, вулицею Антоновича буде відновлено курсування автобусів міських маршрутів № 38 та № 33 у напрямку до центру. У зворотному напрямку курсування автобусів вказаних маршрутів буде здійснюватися відповідно до тимчасових схем руху на час проведення ремонтних робіт на вул. С. Бандери.

Також із понеділка, 1 листопада, тролейбус № 29 курсуватиме у напрямку до центру міста за маршрутом: «Аеропорт – вул. Любінська – вул. Окружна – вул. Антоновича – Університет – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. Окружна – вул. Любінська – Аеропорт».

«Відновить свій рух по вул. Антоновича і тролейбус №22. Однак через наступний етап реконструкції тролейбусної лінії на перехресті вул. Кульпарківська – вул. Наукова, тролейбус курсуватиме за частково зміненим маршрутом – через вул. Рубчака та вул. Володимира Великого, а саме: «Автовокзал – вул. Рубчака – вул. Володимира Великого – вул. Кульпарківська – вул. Антоновича – Університет – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. В. Великого – вул. Рубчака – Автовокзал», – повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Також із понеділка два маршрути тролейбусів № 23 «Хуторівка – вул. Ряшівська» та № 27 «Скнилів – Університет» відновлюють свою роботу повноцінно.

Детальніше – на схемах руху :

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.