Листи до редакції

Як самому організувати незабутні канікули у Львові?

Немає нічого простіше, ніж поїхати на канікули до Львова. Варто тільки заглянути в найближче туристичне агентство і будь ласка. Комфортабельний автобус, номер в затишному готелі, ерудований гід, триразове харчування за розпорядком … Здавалося б, все чудово, але от тільки доставить вам задоволення «романтична» прогулянка вулицями древнього міста під ненав’язливі команди екскурсовода?

Для тих, хто не вірить в «заплановане щастя», не любить дружно дивитися те наліво, то направо і не сприймає романтичних прогулянок строєм, в турагентство краще не ходити. А як же канікули у Львові – запитаєте ви? Організуйте їх самостійно. Авантюризму і романтики стане на порядок більше.

Як краще доїхати до Львова?

Все залежить від ваших уподобань. З точки зору незалежності від усіляких розкладів краще подорожувати на автомобілі, якщо, звичайно, ви не за кермом. Втім, фанатикам драйву цей варіант цілком підходить. Тим більше, по дорозі можна відвідати різні пам’ятки історії та культури. Для тих, хто не любить годинами дивитися на набігає на них дорогу, краще подорожувати поїздом. Тут тобі несподівані попутники і задушевні бесіди під стукіт коліс, і харчування стільки разів, скільки захочеться, і привітний провідник з чаєм, і можливість добре виспатися. Краса!
Де краще зупинитися на нічліг?

З розвитком інтернету це питання вирішується за кілька хвилин. Прихильників традицій із задоволенням дадуть притулок численні львівські готелі. Для справжніх цінителів романтики більше підійде оренда квартир подобово. У Львові, як і будь-якому іншому місті, таких пропозицій маса. Вивчити їх, а також вибрати походящий варіант допоможуть сайти-агрегатори пропозицій по короткостроковій оренді житла, такі як ЛУН.UA. Скориставшись його послугами, можна вибрати і район міста, і кількість кімнат, і стиль оформлення житла, і відповідну вартість. Поставтеся до вибору відповідально, для істинних романтиків важливий навіть вид з вікна.

Куди піти, що подивитися?

Їли ваша поїздка носить дійсно романтичний характер і компанію вам складає гаряче кохана людина, цілком імовірно, що ваш маршрут обмежиться відвідинами найближчого кафе. Однак якщо ви все-таки вирішите прогулятися по Львову – вибір маршрутів величезний. Можна влаштувати пізнавальний похід по численних музеях, можна годинами бродити по древніх вулицях, милуючись вишуканими фасадами, можна зробити захоплюючий круїз по місцевих кафе. От тільки чи вистачить на це часу канікул і бюджету поїздки. Причина криється в тому, що кафе у Львові неймовірна кількість, а двох схожих просто не знайти. Кожне з них оформлено в неповторному стилі і відрізняється своєю самобутньою атмосферою.

Навіть ринок у Львові більше схожий на музей. На місцевих прилавках можна знайти унікальні сувеніри, предмети старовини, твори сучасного мистецтва. Тут можна бродити годинами, відшукуючи зовсім несподівані предмети, починаючи від яскравих «вишиванок» і закінчуючи доісторичними предметами побуту: прасками, срібним посудом, кованими дверними ручками та іншим подібним антикваріатом. Головне, щоб вам вистачило терпіння на пошуки і грошей на покупки.

Але навіть самим авантюрним любителям пригод ми радимо підготуватися заздалегідь. Звичайно, ми не закликаємо скласти розпорядок дня, перелік і графік відвідування об’єктів. Тут потрібна свобода вибору. А ось потурбуватися про квитки або відвідати сайт day.lun.ua краще завчасно, щоб не віднімати власний час на рішення прозових задач. Адже вулиці древнього і дивно красивого міста чекають вас.

Голос Сокальщини на GoogleNews