Головна / Листи до редакції / Як вибрати ігровий слот без ризику?

Як вибрати ігровий слот без ризику?

Гральні апарати або слоти – це простий і динамічний вид азартних ігор, які вимагають лише декількох монет і трохи удачі. Виграш в слотах завжди випадковий, і ніякий досвід не може вплинути на Ваші шанси. Але ступінь задоволення від гри все ж у Ваших руках! Про те, як правильно вибрати ігровий автомат і чим вони відрізняються, читайте в цій статті.

1. Прямі або прогресивні слоти?

Гральні апарати діляться на дві основні категорії: прямі та прогресивні. Прямі слоти – це автомати з фіксованими таблицями виплат і незмінним Джек-потом. Такі слоти, як на novomatic gaminator – вважаються стабільними, а сума виграшу залежить від ставки і що випала комбінації. При грі в прямі слоти дозволяється робити мінімальні ставки.

Прогресивні слоти відрізняються загальним Джек-потом для всіх апаратів, об'єднаних в мережу. З кожною зробленою ставкою Джек-пот збільшується і може досягати астрономічних розмірів. Джек-пот можна виграти, лише роблячи максимальні ставки.

2. Три чи п'ять барабанів?

Гра в слоти побудована на обертанні трьох або п'яти барабанів, на які нанесені символи. Коли розкручені барабани зупиняються, символи можуть утворювати горизонтальну, діагональну або вертикальну лінію, або складати комбінацію, яка вважається виграшною. Залежно від різновиду і виробника програмного забезпечення, гравцеві надаються додаткові можливості. Це «дикі» і «розкидані» символи, множник символів і бонуси.

3. Кількість ігрових ліній: одна чи кілька?

Механічні однорукі бандити передбачали від однієї до п'яти ігрових ліній. В сучасних ігрових апаратах та їх онлайн-симуляторах кількість ліній набагато більше. Класичним варіантом вважається 9 і 20 ігрових ліній, в рідкісних випадках – до 100. Чим більше ліній задіяно, тим більше можливість виграшу.

4. Бонусна гра.

При випаданні виграшної комбінації символів, ігровий автомат пропонує один з варіантів бонусної гри. Це може бути що завгодно: безкоштовний спин (обертання барабанів), вибір карти, новий рівень гри. Часто бонусні ігри пов'язані з деякою часткою майстерності, що дає можливість зірвати великий куш. З цієї причини, при виборі ігрового апарату слід також приділити увагу бонусним іграм.

5. Фруктова слот-машина або тематичні слоти?

Фруктова машина відрізняється від тематичних апаратів тим, що на її барабани нанесені зображення фруктів. Такі слоти є більш інтерактивними, оскільки мають додаткові функції «поштовх» і «зупинити», що дає більший контроль над грою. Вони також дозволяють подвоювати ставку після випадання виграшної комбінації або брати участь в бонусної грі. Тематичні ігрові автомати працюють подібним чином, однак символи, нанесені на барабани мають певну тематику, наприклад, «пірати», «під водою» або «Єгипет»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!