Листи до редакції

Як вибрати якісну копію швейцарських годинників

Як вибрати якісну копію швейцарських годинників, яка не розчарує вас після покупки. На що звернути увагу при виборі: якість матеріалів, ремінця, походження механізму та ін.

Будь-якого покупця годин завжди цікавить питання про якість товару, що купується. Саме його часто озвучують в магазинах. І звичайно ж, він, на думку багатьох споживачів, є найактуальнішим і дійсно важливим. Якщо ж мова йде про копії оригінальних швейцарських годинників, то в цьому випадку питання якості буде першорядним.

Сучасні копії годин, широко представлені на світовому ринку, розрізняються, перш за все, по своїй вартості. Практично завжди саме ціною і визначається їх якість: чим вона вище, тим годинник і якісніше. Саме якісні годинники вам запропонує інтернет-магазин Swiss-watch.com.ua. На сторінці сайту http://hublot.swiss-watch.com.ua/ ви знайдете великий вибір годинників – якісних копій оригінальних швейцарських. Хоча таке правило спрацьовує не завжди. Іноді можна почути думку, що дорогі підробки виконані не в Китаї, а в Європі або в них варто бельгійський або французький механізм і лише цим вони відрізняються від оригіналів. Така думка має право на існування. Проте з упевненістю можна сказати, що близько 80% всіх представлених в світі реплік проводиться саме у Піднебесній.

Годинник за $65 до $140 можна вважати досить якісною копією оригінальних. До речі, така підробка майже нічим зовні від цих годин не відрізняється. Відмінність полягає у використовуваному неоригинальном механізмі і матеріалах, серед яких немає дорогого золота або платини. Такі репліки, як правило, зроблені зі сталі та інших сплавів, що відрізняються невисокою вартістю у виробництві. Ще одна перевага якісної копії: на неї, як правило, надається гарантія продавця. Якщо раптом механізм зламається, завжди можна звернутися в сервісний центр за допомогою. З більш дешевими китайськими копіями такий номер уже не пройде. Багато покупці стикаються навіть із проблемами їх обслуговування, наприклад, заміни в них батарейок. Майте це на увазі, якщо ви вирішили заощадити і придбати більш дешеву копію. Одним із слабких місць підробок, особливо недорогих, може бути ремінець. Навряд чи він буде виконаний з натуральної шкіри, і, швидше за все, не прослужить дуже довго. Тому якщо якість її викликає у вас сумніви, після покупки рекомендується замінити його на більш надійний, щоб випадково не втратити годинник.

Хоча репліки зовні виглядають як справжні швейцарські годинники, матеріали, з яких вони виконані, як ми вже сказали, не такі дорогі, як у прототипів. Не можна сказати при цьому, що якість їх значно гірше, репліка цілком може бути зроблена з перевірених, надійних матеріалів, здатних відслужити вірою і правдою не одне десятиліття, але обережність при виборі копії дотримуватися все ж варто, щоб купити дійсно якісну річ. Наприклад, варто звернути увагу на характеристики скла: воно повинно бути нехрупким, стійким до механічних пошкоджень, інакше ви ризикуєте зіткнутися з необхідністю частого полірування скла для видалення подряпин і потертостей, які неодмінно будуть виникати в процесі носіння. Ще один досить важливий питання якості копій годин пов'язаний із зовнішнім виглядом корпусу. Справа в тому, що найчастіше виробники бюджетних копій використовують для забарвлення корпусу фарбу з позолотою. Це покриття не відрізняється високою стійкістю і з часом облазить. Майбутнім покупцям копій швейцарських годинників рекомендується віддавати перевагу моделям, до яких використовується пофарбований в масі сплав.

Важливо при покупці і правильно вибрати магазин, особливо якщо придбання буде здійснюватися через Інтернет. Одна справа, коли покупець вибирає годинник у звичайному магазині. Тут їх можна приміряти, розглянути, потримати в руках, оцінити якість хоча б чисто зовні. У випадку інтернет-магазинів багато питань залишаються на совісті продавця. Тому вибирайте магазини, в яких представлено максимум об'єктивної інформації про кожної моделі, не просто рекламні фотографії, а реальні зображення годин, а краще – відео з ними. Так ви гарантуєте собі приємну та відмінну за результатом покупку.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.