Головна / Листи до редакції / Канцелярські товари першої необхідності: штемпельно продукція

Канцелярські товари першої необхідності: штемпельно продукція

Штемпельна продукція – один з найбільш затребуваних видів канцелярських товарів. Без неї не обходиться жоден офіс, виробництво або торгове підприємство. Асортимент такої продукції дуже великий: нумератори, датери, самонабірні штампи, ручні і автоматичні оснастки, пломбіратори та пломбір. Класифікація цих канцелярських товарів досить заплутана, але всі вони поділяються на два основних види:

–    вироби, готові до застосування;

–    пристосування, для використання яких необхідно підготувати кліше (оснащення).

Канцелярські товари кожної з цих груп різняться за сферою застосування, призначенням, матеріалом виконання і ряду інших ознак.

Оснащення штемпельних товарів: від ручної праці до флеш-технологій

Оснащенням називають кріплення, на якому встановлюється кліше. Ручний – найпростіший її варіант. Таке оснащення є ручку-тримач з дерева, пластику або металу, до якої прикріплено платівка-кліше. Для її використання необхідна канцелярська штемпельно подушка, просочена фарбою. Сьогодні такі штампи зустрічаються рідко. У побуті залишився практично єдиний варіант: компактні металеві моделі з кришечкою, що закручується, укомплектованої подушкою. Частіше за інших ними користуються лікарі.

Автоматична – найбільш поширений варіант оснащення. Вона забезпечена внутрішнім обертовим механізмом і вбудованою штемпельною подушкою. Відбиток на поверхню переноситься при натисканні на корпус. Найбільш інноваційний варіант – флеш-оснастка. Їй подушечка взагалі не потрібна – фарбою просочується гумове мікропористе кліше, тому і поворотний механізм ні до чого. Пристрій дуже компактне і зручне, але ціна його поки що невиправдано висока.

Самонабірні канцелярські штампи для рутинної роботи

Досить часто виникає необхідність незліченну кількість разів писати один і той же текст: підписувати конверти, додавати реквізити, поставити резолюції. Самонабірний штамп хороший тим, що текст для нього ви можете складати будь і змінювати його коли завгодно. Попросту кажучи, напис «Заборонити» легко перетворюється в «Дозволити». Розмір тексту залежить від моделі штампа і становить від двох до восьми рядків.

Досить затребувані на ринку канцелярських товарів нумератори. Перемикання цифр в них відбувається автоматично або вручну. Номер може змінюватися при кожному натисканні – такі пристосування оснащені досить складним механізмом, і ціна у них відповідна. Щоб змінити цифри в ручному нумераторі або датером, потрібно просто повернути колесо стрічкового механізму. Ніхто не підраховував, скільки часу і сил економлять такі пристосування, однак їх висока затребуваність свідчить, що результат такого дослідження був би вражаючим.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eleven − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!