Головна / Листи до редакції / Комунальні підприємства Сокаля отримали від міської ради захисні маски та засоби індивідуального захисту

Комунальні підприємства Сокаля отримали від міської ради захисні маски та засоби індивідуального захисту

5 травня 2020 року Україна вже втретє долучилася до акції “Щедрий вівторок”

Зазвичай День добрих справ припадає на вівторок після Дня подяки, але цьогоріч, у зв’язку з епідемією коронавірусу, його вирішили провести ще й 5 травня під назвою #ЩедрийВівторокNOW. “#ЩедрийВівторокNow – це відповідь на кризу від COVID-19.

Про це повідомили у Сокальській міській раді.

Він виник для того, щоб підкреслити вклад усіх тих, хто продовжує працювати та допомагати іншим!

Міський голова міста Сокаль Вадим Кондратюк також долучився до цієї акції та передав директорам комунальних підприємств міста Сокаля «Сокальводоканалу» І.Лащуку, «Сокальтеплокомуненерго» О.Юзефику та головному інженеру КП «Сокальжитлокомунсервіс» А. Подолюху захисні маски та індивідуальні засоби дезифенкції.

Також захисні маски та індивідуальні засоби захисту для працівників передано військовому комісару Сокальського РВК Л.Бродюку, представникам Сокальського районного сектору ГУ ДСНС України у Львівській області, керівнику Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області. Захисні маски та індивідуальні засоби дезифенкції як допомогу для допомоги у боротьбі з COVID-19 передав почесний консул Республіки Корея у місті Львів Владислав Ртіщев.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!