Листи до редакції

Комунальні служби Львова демонтували неправомірно встановлений паркан по вулиці Антоновича

На виконання рішення міської комісії ТЕБ і НС комунальні служби міста демонтували паркан на вул. Антоновича, який частково перекриває дорогу до будинків, перешкоджаючи руху автомобілів та облаштуванню дороги

Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.

Ще вчора місцеві підприємці зірвали роботи та перешкоджали демонтажу. У мерії наголошують, відповідно до містобудівної документації, на місці огорожі має бути облаштована дорога.

 

«Там недалеко є житловий будинок. Його мешканці справедливо вимагають, щоб вся дорога була вільна для проїзду. Бо на сьогодні там фактично є лише один проїзд, який дає можливість заїхати до їхнього житлового кварталу, тому це дійсно питання безпеки доїзду мешканців. Питання також інженерних мереж, які там проходять та потребують перевірки. Для цього треба було фізично цей паркан забрати, подивитись і зробити відповідні висновки.

Міська рада чітко стоїть на позиції мешканців. Ми вважаємо, що їх вимоги є справедливими. Ще раз хочу наголосити, що там має проходити дорога, це є чітко визначено у містобудівній документації”, — зазначає заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Як повідомили у Франківській РА, наразі демонтажні роботи на стадії завершення. Їх вдалось здійснити завдяки допомозі працівників ЛКП «Муніципальна варта».

Додамо, за інформацією Франківської РА, відповідно до детального плану території цей проїзд є комунальною земельною ділянкою, відноситься до земель загального користування. Тому раніше на міжвідомчій комісії вже було прийняте рішення про демонтаж паркану.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.