Листи до редакції

Консультативна Місія Євросоюзу провела для поліцейських Львівщини семінар з підготовки до туристичного сезону

Львівщину на зустрічі представили т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець та заступник начальника Управління патрульної поліції Львівської області Андрій Свєшніков.

Про це повідомили у Поліції Львівської області.

Семінар, на якому правоохоронці з різних областей України мали можливість обмінятись власним досвідом та перейняти найкращі практики з організації роботи поліції під час туристичного сезону в своїх європейських колег, відбувся 4 березня у місті Бердянську Запорізької області і був організований Консультативною Місію Європейського Союзу в Україні.

Учасники семінару, зокрема представники так званих «туристичних» областей нашої держави, презентували свої регіони, розповіли про особливості туристичного сезону і проблеми, з якими найчастіше стикаються правоохоронці, надаючи поліцейські послуги гостям.

Організатори семінару ознайомили присутніх з найкращими практиками з організації роботи поліції під час туристичного сезону в країнах Європи та вивчили способи їх адаптації до «туристичних» особливостей України.

Консультативна Місія Євросоюзу провела для поліцейських семінар з підготовки до туристичного сезону

«Туризм для Львівщини є одним з визначальних факторів росту економіки регіону, а безпека для туристів – є визначальним моментом для прийняття рішення – їхати до нас, чи ні. Ми, як правоохоронці, чітко усвідомлюємо цей зв’язок і готові усіляко сприяти розвитку туризму в Україні. Від імені керівництва поліції Львівщини я дякую організаторам цього семінару за можливість ознайомитись з досвідом наших колег – правоохоронців з найбільш розвинених у плані туризму країн Європи і впевнений, що невдовзі деякі з їх напрацювань ми запровадимо у нас», – зазначив Дмитро Міхалець.

Консультативна Місія Євросоюзу провела для поліцейських семінар з підготовки до туристичного сезону

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.