Листи до редакції

Краса сяйва – історія виникнення свічки

Людина навчилася виготовляти свічки в давнину. Стародавня свічка являла собою чан з жиром, в центрі якого плавав гніт з тріски або сплетеної шерсті тварин. Свічка не лише висвітлювала стародавнє житло, другим не менш важливим її призначенням була охоронна функція. Стародавні вірили, що вогонь свічки здатний відігнати темні сили, чаклунство і зло.

Свічка змінювалася разом з розвитком людини. Люди навчилися використовувати бджолиний віск, з'явилися сальні свічки, були і очеретяні зі смолою. 19 століття винайшов стеаринові і церезинові свічки, приблизно тоді ж був винайдений парафін. Свічки стали доступними за ціною практично для всіх станів і житла ожили у вечірньому і нічному часу завдяки трепетному вогнику в вікнах.

Сьогодні ринок свічок дуже різноманітний. Кольорові та фігурні свічки захоплюють пишністю форм і вишуканістю декору. Не забута і біла традиційна свічка, яка вірно служить людям у хвилини негоди і труднощів, висвітлюючи простір і шлях. Різнобарвні свічки несуть радість річної палітри, ароматизовані свічки створюють неповторну атмосферу затишку і благоденства житла. Сучасні різьблені свічки купити з ароматом троянд, лаванди, мандарина та інших запахів, значить додати святу родзинку неповторності.

Сучасні свічки виготовляються з воску або парафіну, прекрасний дизайн і барвиста упаковка перетворюють цей товар у прекрасний подарунок призначений кому завгодно. Свічка завжди потрібна в будинку, тим більше така красива і святкова. Рішення різьблені свічки купити оптом для подарунків колективу правильне, тому що це прекрасний подарунок і суттєва економія коштів.

Людині потрібні свічки досить часто і для різних випадків. Наприклад, традиція задувати свічки на іменинному торті виникла з бажання захистити дитину від бід і зла. Для весільних обрядів і для романтичної вечері і для інших цілей потрібні різні свічки.

Уособлення живлющої сили вогню, маленької частинки сонця запалена свічка зігріває душу й оселю, наповнюючи світ романтичною музикою любові і добра.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.