Листи до редакції

Курсанти та студенти Львівського державного університету внутрішніх справ допомагають самотнім людям під час карантину

Університетська молодь започаткувала соціальний проєкт «Добро об’єднує», аби допомогти тим, хто не може самотужки подбати про себе у період карантину – самотнім літнім людям, малозабезпеченим сім’ям, людям із обмеженими можливостями, а також тим, хто перебуває на самоізоляції. 

Доброчинну ініціативу реалізують разом із центром волонтерства «Корпорація добрих справ» та управлінням соціального захисту Львівської міської ради. Вихованці вишу створили базу волонтерів, які реагують на запити тих, хто потребує допомоги.

До проєкту долучилися курсанти, студенти та працівники ЛьвДУВС.  Щодня вони відвідують тих, кому потрібна допомога, привозять їм пакунки з продуктами, засоби гігієни та ліки.

Волонтер проєкту Владислав Барзенков, студент 4-го курсу факультету управління та економічної безпеки ЛьвДУВС вперше долучився до такої ініціативи. Хлопець каже, що добро не лише об’єднує, але й надихає.

«Є багато людей, яким вкрай необхідна турбота, про кого нікому попіклуватися. Тому й надалі займатимуся благочинними проєктами. Адже вони не просто допомагають людям. Вони роблять їх щасливішими», – зазначив  Владислав.

Курсанти та студенти Львівського державного університету внутрішніх справ допомагають самотнім людям під час карантину

Напередодні Великодня волонтери проєкту планують завітати до своїх підопічних із святковими гостинцями.

Усіх, хто бажає долучитися до доброї справи, а також тих, хто потребує допомоги, просимо телефонувати на гарячу лінію ЛьвДУВС +380 66 654 6277.

Пресслужба ЛьвДУВС315439287

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.