Листи до редакції

У центрі Львова з’явився новий мурал – тепер зі стіни на перехожих споглядає Лев і агітує за зелені цінності

Лев агітує за зелені цінності

У затишному дворику на вул. Франка, 13 спільнота, що гуртується навколо центру свідомого споживання “Ясна річ” (волонтери “Будуємо Україну Разом”, місцеві мешканці) оновили та прикрасили муралом занедбаний паркан свого подвір’я.

Тепер зі стіни на перехожих споглядає Лев і агітує за зелені цінності, поруч постулати поводження з відходами: «Відмовся, Зменшуй, Замінюй, Сортуй, Компостуй».

Волонтери (а це переважно молодь і підлітки) працювали кілька тижнів з перервами на негоду. Останні кілька днів робота тривала майже до ранку, бо треба було проєктувати зображення.

Ініціювала і координувала роботу Наталя Рябуха, засновниця “Ясна річ”, що вже раніше опікувалася БУР-таборами.

«Щойно ми ступили на подвір’я, шукаючи приміщення для крамниці, відчули: двір дуже класний, але може бути ще ліпший. Найважчою була комунікація з місцевими мешканцями. Деякі з них були прихильними, частували волонтерів канапками та смаколиками, проте деякі наші сусіди поводилися не так дружньо. Це змусило мене переглянути подальші наміри вкладати сили в облаштування простору», — ділиться спогадами Наталя Рябуха.

«Як адміністратор акцій Львівського осередку БУР муралами я займався вперше і маю сказати, що це нелегко. Чому ми взялися за це? “Ясна річ” — це чудовий проєкт, я вважаю, а пані Наталя та її донька Марія — це частинка нашої великої БУРівської сім’ї, а своїх ми не кидаємо. Враження залишились тільки найкращі, бо ми познайомились з багатьма хорошими людьми та здобули новий досвід. Окремої вдячності заслуговує наша дизайнерка, яка створила проєкт муралу і без якої ми б не впоралися  — Ольга Гронь», — розповідає Юрій Швець.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews